Wpis z mikrobloga

#moby22china

Chciałabym polecić serdecznie tego Mireczka :) Z racji, że mi się mocno spieszyło z kamerką szukałam jakieś w Polsce i tak oto trafiłam na mirka #moby22, który posiadał taką na sprzedaż. W pakiecie wzięłam powerbank.

Prosiłam o wysyłkę za pobraniem, wszystko przebiegło PRAWIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyślnie. Niestety babeczka z Poczty Polskiej się pomyliła i dwa razy zostaliśmy skasowani za przesyłkę, ale o dziwo nie było problemu z oddaniem kasy ( ͡° ʖ̯ ͡°) (wiecie Kraków, Huta, #moby22 wziął sprawy w swoje maczety)

No a przede wszystkim świetne zabezpieczenie paczki, zabawy na kilka godzin z folią bąbelkową, pełna profeska ze strony sprzedającego. Bałam się wysyłać obcej osobie takiej gotówki w ciemno, jednak nie trzeba było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tylko czekać na śnieg i testy kamerki na nartach :)
  • 1
@sekuranka: Dziękuję za miłe słowo. Szkoda, że odczytałem to dopiero teraz, bo mnie otagowałaś, zamiast wysłać powiadomienie. Ale ostatecznie dotarło, bo sprawdzałem co u mnie w tagu słychać :-) Oby sprzęt się sprawdził! No i zapraszam ponownie!