Wpis z mikrobloga

@PcMasterKira: 1. dobry
2. na razie dropić
3. w mapach a tak to na bieżąco robić linie fabularną a potem do mapek
4. jak już coś ciekawego wypadnie to sockety oczywiście robi się samemu
5. no taki w miarę dmg, mogłoby być więcej ale na razie life ważniejsze od dmg w pasywnych skilach
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: Jak jesteś biedny to nic nie craftuj. Jak na razie to ty się nie przejmuj niczym poza robieniem drzewka tak, jak powinno być i zbieraniem żółtych przedmiotów ze zdrowiem + resistami (no i movement speed na butach) oraz broni z dużym damażem :^)
Jakoś między 70-80 lvl dopiero zaczyna się farmienie.
O, właśnie zauważyłem, że to bolid neversinka. Zmiana planów - nieważne co zrobisz - będziesz złomować xD
W ogóle
  • Odpowiedz
@PcMasterKira:

1. Każdy build ma dobre i złe strony. Ten jest przemyślany, zremasterowana wersja Tornado Shot więc nie powinieneś żałować.
2. Na początku dropić lub z vendor recipe (np. na % phys. dmg) - na tym etapie gry szkoda wydawać surowce. Wysoki level szybko się wbija i wtedy lepiej szukać dobrej oferty od graczy.
3. Drop nie bardzo zależy od lokacji. Jak najszybciej wbij wysoki level i rób mapy aktywowane z
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Wbiłem przed chwilą dps na prawie 500 i evasion rating na ponad 1300, problemów nie mam bo potwory znikają na max 3 rain arrowy, dodałem sobie czerowy suppoort do tornado który mnie leczy, zostawić go czy może zastąpić czyms? mam 3 zielone i 1 czerwone z nitkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: Zdecydowanie zastąpić. Zacznijmy od tego, że jak robisz jakiś build z forum to wiernie się go trzymasz. W twoim linku nie ma takiego supportu z prostej przyczyny - z głównego ataku wyciąga się jak najwyższy dmg. W przypadku Tornado Shot autor podaje GMP-PPAD-Pierce-FA-SP/AFD. Na samym początku gry Faster Attacks i Physical Projectile Attack Damage najlepiej się sprawdzają.
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: Spis buildów dla Ranger na forum:

LA: Lighting Arrow
RoA: Rain of Arrow
SA: Split Arrow
TS: Tornado Shot
AFD: Added Fire Damage
BM: Blood Magic
FA: Faster Attack
PPAD: Physical Projectile Attack Damage
SP: Slower Projectiles
ICD: Increase Critical Damage
ICS: Increase Critical Strikes
PCoC: Power Charge on Critical
LgoH: Life gained on Hit
LL: Life Leech
ML: Mana Leech
LMP: Lesser Multiple Projectiles
GMP: Greater Multiple Projectiles
WED:
  • Odpowiedz