Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? miałem #sen jak jakiś dramat amerykański ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śniło mi się że rząd USA w głębokich latach 70 robił okropne eksperymenty z wynajmowaniem prostytutek i obiecywaniem im rent do końca życia etc żeby dały się zapłodnić embrionami które tak naprawdę byli klonami

I to w końcu zaczęło wychodzić i była afera bo ciąża z klonem wyniszczała im organizmy i nie dostawały swojej renty etc a lekarze nie wiedzieli jak im pomóc w ogóle i tak dalej XD

A te klony miały dużą wadę że w wieku 40 lat resetowała im się pamięć (nieudane modyfikacje genetyczne) i do tego nie potrafili formować więzi z innymi ludźmi i były #!$%@? różne talk show w TV z tymi klonami że oni chcą normalnie żyć ale nie potrafią

I w ogóle była opozycją że dlaczego to z ich podatków te kobiety i klony mają być utrzymywane i w ogóle XD

A ja jako jeden z tych klonów po resecie przyglądałem się wszystkiemu z boku, kobiety płakały, a ja sobie trenowałem biegi w parku i przeglądałem Mirko, rodziny kobiet je pocieszały a ja sobie biegałem po parku i #!$%@? byłem śmieszkiem poza kontrolą, klonem zawadiakom, maskotką rzondu i strażnikiem #!$%@? genów. Siedze w parku i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z chorobą i genami są tam, a ja byłem tu i miałem też buty do biegania zajebiscie wygodne i mokrą koszulkę i się śmiałem, w szafie miałem rządowe dolary i batony ale nie widziałem gdzie bo reset pamięci tak bardzo XD

#przegryw #teuczucie #coolstory
  • 2
  • Odpowiedz