Wpis z mikrobloga

Mirko słuchajcie. Wygrałem rozdajo kilka dni temu. Dzisiaj dotarła do mnie paczka.

Nie wiadomo jaki plan w głowie mogła mieć zielonka, zarejestrowana chwilę przed zrobieniem losowania. Nie ukrywam, że trochę się dygałem. Ktoś z domowników akurat smażył jajecznicę, a zapach cebuli sprawił, że podałem swoje dane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie było moje zaskoczenie, kiedy otworzyłem opakowanie licząc na skażone powietrze z Chin, a ujrzałem zestaw spasowany pode mnie 10/10.
Nie mam pojęcia jak to Mireczku zrobiłeś, ale jestem wdzięczny.
wołam @ratalVVV - sprawcę zamieszania

-Kinga, to ja szanuję, a tę pozycję w ubiegłym tygodniu dodawałem na pułkę 'do przeczytania'! Zawsze żałowałem, że ludzie ofiarujący mi #ksiazki , nie podpisują się na nich. W końcu jakaś będzie miała swoją historię :)
-Portfel mialem bardzo zeszmacony, ale nigdy nie chciało mi się za nowym rozglądać. Już nie muszę. ()
- #tabaka właśnie mi się skończyła ( ͡º ͜ʖ͡º) Red Bull zawsze, bo trochę sentyment (ta była pierwsza).
-Trunek degustowałem z poważnym Januszem. Pokręcił wiąsem i dodał "dobree". Świetnie wyważone proporcje (powiesz z czego to? stawiam, że malina + wiśnia)

Ogromne dzięki, za życzenia. Zrobiłeś mi święta!


#otwierajo #swieta #prezent #unboxing #
r.....1 - Mirko słuchajcie. Wygrałem rozdajo kilka dni temu. Dzisiaj dotarła do mnie ...

źródło: comment_REbNI4bQridMMIbXJ0d04XHSH5Zp95go.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@robson1: Tworzy świetne historie ale bardzo rozczarowujące zakończenia na dodatek w kółko są powtarzane te banalne postacie alkoholik,pisarz i zdzira.a wszystko dzieję się w małym miasteczku maine
  • Odpowiedz