Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdke mirki,ktorej myslalem, że nigdy nie będe mial.Otóż jestem z moim rozowym powyzej roku już.Wczoraj odezwała się taka stara dobra znajoma na fejsie. Specyficzna dziewczyna,bardzo ładna.Prosto z mostu powiedziala, że chcialaby sie spotkać na pieprzenie. Zbyłem ją,ale o dziwo od wczoraj chodzi mi to po głowie. Wiem, że za skok w bok z nia nie mialbym przypału, ale nie wiem czy moglbym tak po prostu nadal byc z moim rozowym.Moi znajomi robia to na okraglo.U mnie ciekawosc jest wieksza bo moj rozowy to moj 1 seksualnyh partner.Normalnie jest mi dobrze, niekiedy są klotnie,ale jednak jest ciekawosc,a jak by to bylo z inna? Do tego taka ladna.. #rozowepaski #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata
  • 22
Ja bym sie zastanowil jeszcze czy nie ma w tym żadnej wkrętki. Może twój obecny rozowy pasek cię sprawdza... Zweryfikuj i poproś koleżankę o jakieś forki na zachętę i oczywiscie nie zapomnij się nimi podzielić na mirko.
@Iperyt: też o tym myślałem,ale pomiedzy dziewczynami nie ma żadnego powiązania.Nie znają się kompletnie.Zresztą ona nawet nie wiedziała o moim pasku, że posiadam
@oxygenium92ver-2: czy ja wiem czy amator,jes totalnie zaspokojona.Niekiedy nawet i po 5razy pod rząd rucham wiec jest ogolnie dobrze,a amatorka to raczej nie jest
@Wloczykij2: moj kumpel taki prowadzi,ale jest ciezki z tego co widzialem