Wpis z mikrobloga

@thara: @mixplus: @davincicode: @sam_gold: ta sprawa jest juz kompletnie posrana - katowanie przez krasnoludki, eksperyment procesowy ktory okazalo sie robili 'dla beki', zbiegajaca #!$%@? ewa po schodach, rozne wersje godzin policji, itd itd - ku@wa albo ktos robi to w jakims celu albo sam nie wiem.

Jedno jest pewne - w tej sprawie NIC sie nie zgadza.
  • Odpowiedz
@tomankooo: nic się nie zgadza, bo nie ma żadnych oficjalnych komunikatów ze strony prokuratury i policji, wszystko co jest wiadome, pochodzi z ich szczątkowy informacji i od Rutkowskiego, powstaje za to cała masa insynuacji i dlatego wszystko wydaje się takie zagmatwane.
  • Odpowiedz
@tomankooo: Nie winił bym Rutka. On był przekonany zresztą jak my wszyscy że o tej godzinie w tym miejscu coś tam się wydarzyło. Błądzimy i szukamy po omacku. Nagrania to jedyny materialny dowód. Kiedyś odwróciłem kolory w tym nagraniu. Dziś dokładnie widać który element pokazuje Rutek. Tam miedzy tymi drzewami jest po prostu górka. I ja tam więcej nic nie widzę. https://www.youtube.com/watch?v=_C0vfHlFEdE
  • Odpowiedz
@tomankooo: a prokuratura? Co jakiś średniointeligentny babsztyl może wywnioskować dostając na stół parę papierków i nagrań, bo na pewno nie doszedł nawet do połowy spostrzeżeń, do jakich doszedł wykop podczas wieloosobowej burzy mózgów. Nie wiem dlaczego niektórzy traktują ją jak wyrocznię. Założę się że gdyby wykop dostał te same materiały, sprawa byłaby już rozwiązana.
  • Odpowiedz
@mixplus: sąd ma 3 dni na rozpatrzenie wniosku o zażalenie środka zapobiegawczego w postaci aresztu, więc najprawdopodobniej sąd I instancji odrzucił wniosek obrony, bo raczej wyciekłoby, że Adaś hasa sobie na wolności
  • Odpowiedz
@beolix: Chiałbym wierzyć że Adam jest niewinny, ale.... niestety te wszystkie nagrania dodatkowo obciążają Adama. Mam wrażenie, że Ewa niespecjalnie była zainteresowana jego towarzystwem. Owszem pijana była w sztorc prawie do nieprzytomności, ale zachowanie Adama było zbyt nachalne, "przyklejone" i dziwne. Bez przerwy się jakby dostawiał do Ewy, która na dwóch nagraniach (przed mostem i wcześniej po wyjściu z klubu jak się przewrócili) ewidetntnie chciała się od niego uwolnić. Ten upadek
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: Chcą wyeliminować niewygodnych agentów :( Przejdź się za tymi cienkimi drzewami przy schodach, na ścieżce, przy moście..poproś kogoś o nagranie, ale w dzień- nie w nocy. Wtedy będziemy widzieć dobrze sylwetkę i mieć skalę. Tylko kto w takim razie Ci pomoże skoro już jeden agent na L4 :(
  • Odpowiedz