Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

Kupiłem sobie kiedyś przedtreningówkę trec-a o nazwie S.A.W na ciężkie dni taki jak dzisiaj, nie tylko dlatego, że robiłem nogi, ale również dlatego, że miałem zarwaną nockę i powiem szczerze z całego serca i z odczucia mięśni, że ROBI #!$%@? :)

Nie jestem zwolennikiem żadnej marki na rynku, a już na pewno nie TREC-a, bo jest przereklamowana moim zdaniem, po prostu trafili na rynek w dobrym czasie i BOOM :)

Wracając do samej odżywki, daje naprawdę niesamowitego kopa i możliwości na treningu, przykład? Na ostatnim treningu na suwnicy ostatnią serię kończyłem z ciężarem 200kg, a dzisiaj 240kg i większą liczbą powtórzeń, raczej nie byłoby to możliwe bez tego.

Realnie patrząc, psychika też pewnie ma znaczenie, bo zażywając przedtreningówkę już w głowie człowiek sobie koduje, że ma to JEBNĄĆ.

Reasumując, jeżeli masz gorszy dzień i czujesz się przemęczony to polecam taki zestaw jaki dzisiaj sobie zrobiłem:

RedBull + 1 miarka S.A.W i będziesz mile zaskoczony :)

Pozdro i rośnijcie wielcy !! :)))
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Guli: saw jest dobry jak trenujesz jako amator i nigdy wcześniej nic nie brałeś, jeżeli nie pijesz 4 kaw dziennie to rzeczywiście daje kopa
Tylko uważaj bo zestaw pobudzający jest tam taki że się możesz nabawić problemów z ciśnieniem jeżeli będziesz takie rzeczy brać przez kilka lat
  • Odpowiedz
@ceflon: dlatego napisałem, że to był mój pierwszy raz, a trenuję już rok czasu :P i naprawdę to jest na kryzysowe dni, nie do regularnego stosowania :)
  • Odpowiedz
@easy_tf: kofeinę stosuję od kilkunastu lat na co dzień i raczej organizm się przyzwyczaił, a poza tym po kawie mam przeciwny efekt, jestem bardziej senny przez 1-wsze 30 minut :D

Co do siadów to przysiadów to ostatni trening to 60kg,a dzisiaj 90kg ;) tyle, że na Maszynie Smitha, czyli sztanga na takim wyciągu jakby, robię tam tylko dlatego, że wymusza poprawne utrzymanie sylwetki :)
  • Odpowiedz
@Guli: W SAWie to głównie kofeina daje kopa więc w takim wypadku 100% na psychikę sobie wrzuciłeś tę przedtreningówkę :D Maszyna Smitha nie wymusza poprawnego utrzymania sylwetki, raczej nienaturalnego i złego dla całego ciała ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@easy_tf: coś sobie dobrze wkręciłeś z tą kofeiną...pewnie ma jakieś śladowe ilości kofeiny, ale 100% kofeina to nie jest, mam Ci skład napisać? :p

owszem wymusza, bo sztanga nie majta mi się, jeszcze ze 2 treningi przy tym pozostanę i będę wchodził na wolny ciężar, ale ogólnie polecam każdemu z małym stażem M.Smitha.

Możesz jakoś bardziej się rozwinąć w swoim założeniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Guli: Daj ten skład, i powiedz co jest główną substancją aktywną. Uwierz, wiem o czym mówię.
Zobacz w lustrze jak układa się ciało gdy robisz poprawny przysiad ze sztangą, a jak gdy robisz na maszynie smitha. Nagraj sobie czy coś i porównaj. Jeśli nie jesteś idealnie skrojony jak bóg maszyn smitha chciał to nie zrobisz poprawnie przysiadu na tej maszynie bo twoje ciało ma różne proporcje w długościach kości i
  • Odpowiedz
@easy_tf: *alfa ketoglutaran L-arganiny; jabłczan cytruliny; jabłczan L-arginin; ViNitrox

*beta-alanina; L-tyrozyna; tauryna

*monohydrat kreatyny; jabłczan kreatyny; ester etylowy kreatyny

*aromaty; kofeina bezwodna; kwas jabłkowy; kwas cytrynowy; dwutlenek krzemu
  • Odpowiedz
@easy_tf: a jeżeli chodzi o przysiad to mówisz rozsądnie bardzo i wprowadzę przy kolejnym treningu wolny ciężar :) solidnie to brzmi i dzięki za radę !
  • Odpowiedz
@Guli: Poszukaj teraz badań i sprawdź która substancja ma potwierdzone działanie. Ops, no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyną substancją pobudzającą jest tu kofeina. Psychika to niezły #!$%@?, potrafi namieszać w głowie, ale takie są fakty.
  • Odpowiedz
@easy_tf: >
*monohydrat kreatyny; jabłczan kreatyny; ester etylowy kreatyny

Powiedz mi, że to nie ma wpływu na efekt zwiększonej mocy?

Ok, niech będzie, że to kofeina tak działa, ale jest lepszej jakości niż kawa czarna (może dlatego, że czarnucha piję od 7 lat i nie działa tak jak powinno)
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: czyli odstawić na jakiś czas?
Jeżeli tak to odpada, bo nie jestem w stanie funkcjonować bez kawy. Chociaż i tak już ograniczyłem, bo pijam teraz tylko po śniadaniu, a wcześniej były to dwie dziennie...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@easy_tf: no to u mnie już 1,5 m-c minęło, ale jestem zadowolony,bo prawie 7kg poszło masy, pewnie z 3kg tłuszczu, bo endomorfikiem jestem, ale jest dobrze ! :)

dzięki za wszelkie rady cumplu, wezmę do siebie, zwłaszcza z tymi przysiadami ! Pozdro i miłego, 3maj się :)
  • Odpowiedz