Wpis z mikrobloga

No elo Mircy. Przez szczujące działania PO i .Nowoczesnej moja rodzina zaczyna żyć w dziwnym napięciu, część nawet między sobą już zdążyła się pokłócić z powodu nienawiści jaką serwuje nam opozycja, a przede wszystkim media, które bardzo chętnie i intensywnie uczestniczą w sianiu nienawiści sponsorowanego przez PO/Nowoczesną.

Jakiekolwiek pytania o racjonalne argumenty w ich zacietrzewieniu w walce z "FASZYSTOWSKIM RZĄDEM" w zasadzie kończą się na: jesteś takim samym dyktatorem i faszystą jak Kaczyński skoro nie widzisz zagrożenia dla swojej wolności, my te czasy pamiętamy - no owszem, ja też. Na żadne pytanie nikt racjonalnie nie jest w stanie odpowiedzieć.

A pytam tylko. Konkrety na stół. Co zrobił PiS, że piana z ust Wam się leje całą dobę przez ostatnie tygodnie? Facebook zaje***ny memami antypisowskimi, jad, wyzwiska (młodzi, wykształceni, bez agresji w sobie, bo co złego to PiS). Aż wstyd normalnie jak poczytają sami siebie za jakiś czas. Pewnie będzie szybciutkie kasowanie aktywności jak już z mózgu odłączą sterowane klapki.

Spóźnili się wyrokiem TK? Ignorują wyrok TK? Insynuacje i argumenty cały czas podkładają cynicy z PO/Nowoczesnej (szczególnie przygotowana bomba z TK, która odpalili przed końcem swojej kadencji). A może nie pamiętamy jak PO zignorowała ~50 wyroków TK, a sama publikacja następowała nawet po 3 miesiącach? Afer nie wymieniam. Nie może być... to PiS jest faszystą. PiSiory ograniczają nasze wolności. Jakie wolności pytam? Nie widzisz co się dzieje na ulicach? No to pytam: co się dzieje na ulicach? Odpowiedź jak zawsze taka sama: weź już mnie nie #!$%@? skoro nie widzisz, że kraj upada, ludzie ostatnim tchem jeszcze próbują ratować skrawki wolności wychodząc na ulice, no i będziemy krajem totalitarnym, faszystowskim, godzina policyjna, cenzurowany internet... dalej nie wymieniam, bo szkoda czasu.

Także tego. LOLCONTENT (a w zasadzie feelscontent), który funduje nam opozycja. Skala nienawiści, która dzieli Polaków zaczyna się potęgować.

Nowoczesno i Platformo, opamiętajcie się w szczuciu, bo to Was będzie kosztowało bardzo dużo. A w zasadzie można podziękować mediom, bo to one sterują treścią i zapraszają gości do ustawianych scenek. Media przykładają się w największej mierze do tego cyrku.

Rozpieprzacie społeczeństwo i relacje międzyludzkie do granic możliwości.
#4konserwy #polityka #duda #pis #po #nowoczesnapl #nowoczesna
  • 13
  • Odpowiedz
@mossad: Jeżeli myślisz samodzielnie, to czemu bronisz PiSu? Przecież jest on tak samo winny w tej sytuacji winny, jak PO. Jeżeli byś spojrzał na to krytycznie byś zauważył, że do tego dąży PiS, by podzielić Polskę i Polaków, a żeby nie zostać w tyle, pod tą retoryka doczepila się Nowoczesną, jako ze chce być liderem tych "drugich".

Być może jednym ze wniosków PiSu będę utworzenie systemu dwupartyjnego, przez co Nowoczesną chce
  • Odpowiedz
A może nie pamiętamy jak PO zignorowała ~50 wyroków TK, a sama publikacja następowała nawet po 3 miesiącach?


@mossad: Czy możesz dać jakiś przykład na opóźnienie publikacji? Zwróć też uwagę, że zignorowanie wyroku TK niczego dla niego nie zmienia, bo wyrok obowiązuje od razu, niezależnie czy rząd skoryguje ustawę, czy też nie. Często też jest sytuacja, gdy ustawa nie wymaga korekty, bo pomimo "usunięcia" jej fragmentu przez TK, reszta jej treści
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: Nie bronię nikogo. Tylko patrzę i oceniam na chłodno to co widzę. A widzę potęgującą się skalę nienawiści, którą serwują nam ludzie z nowoczesnej i PO z pomocą mediów. Przecież to jest tak jaskrawe, że naprawdę podziwiam ludzi, że tak bezkrytycznie potrafią uczestniczyć w tym przedstawieniu.
  • Odpowiedz
@mossad: Nie uważasz, że ten podział społeczeństwa PiSowi nie był na rękę, to by postąpił tak samo? Akurat sądzę że Kaczyński jest potrzebny zradikalizowny elektorat, który nie będzie przyjmował innej retoryki aniżeli wiodąca partia. Nie po to przez tyle lat inwestować w TV Republika, niezależna itd. by mógł sobie pozwolić na obiektywnych odbiorców. Akurat PiS posiada media, których PO mogłoby się powstydzic, gdyż nawet TVN nie dosrata im do pięt. Dlatego
  • Odpowiedz
@mossad: U mnie w domu zaczyna się podobny festiwal polit-#!$%@? o złym PiS-ie i zbawicielach z Nowoczesnej, PO i ich rycerzach z KOD-u. Staram się robić za głos rozsądku, który ani nie kokietuje PiS-u, ani nie potęguje bez potrzeby wad opozycji i dawnej władzy, a sprawę TK tłumaczę wprost: "Jedne świnie wygnano sprzed koryta, dosiadły się drugie. Te pierwsze nie mogą tego znieść i chrząkają wkurzone.". Niestety niektórzy już
  • Odpowiedz
@chalcymedes: panowie ale trochę circlejerk wam się pod tym postem zrobił :P

To co zrobiło PO to jedno, ale PiS już dawno mógł to czysto załatwić, posprzątać i zyskać punkty PRowe. Wolał jednak paraliż i pełną kontrolę zamiast częściowej.
  • Odpowiedz
@mossad: Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem.
W dmu wielokrotnie już jestem z rodziną, która info czerpie prawie wyłącznie z tv.
Moja matka, która ogólnie nie zna się na polityce, wchodzi do mnie i z drzwi: "co ten pis odwala". Rany boskie, wyłączcie tv, a tvn zdelegalizować.
  • Odpowiedz
@mossad: Podsycanie nienawiści to konik PO. Przez ich festiwal ciągłej nienawiści doszło do zabójstwa. Nie wiem, czemu nikt nie wyciągnął z tego wniosków. Polacy znowu podzieleni, ale przez kogo?

Według świadków, w czasie ataku sprawca krzyczał, że nienawidzi PiS i że chce zabić Kaczyńskiego[1]. Został on ujęty przez wezwanych na miejsce zdarzenia strażników miejskich[2]. Już po zatrzymaniu dodał on w obecności mediów, że żałuje, że nie ma już broni, bo by
  • Odpowiedz