Wpis z mikrobloga

Uwaga! Dla osób zawołanych poniżej przygotowana jest już wykopocztowa przesyłka! (I dla nich jest komunikat poniżej)

Swój adres jednak będziecie mogli podać dopiero, gdy sami przygotujecie przesyłkę - w ten sposób unikamy tego, by paczki wędrowały do osób, które nic nie wyślą :) Tak więc bierzcie się do pracy!

Jeśli paczkę przygotowaliście to znak że pole z adresem pojawiło się na stronie i możecie go spokojnie tam wpisać :)

Jeśli paczki nie przygotowaliście, a mimo to macie pole z adresem - od razu skontaktujcie się z nami.

@666donovo: @88mph: @adios: @adulski: @Blatny: @Celinka95: @chlopiec_z_zapalkami: @cup12552: @Drill: @dropsky: @GoDsMACk: @hqvkamil: @jagunio: @jestemrowerem: @Kecarg: @Klopsztanga: @komornikzmc: @lamernoire: @lovn: @Marmite: @mw555: @pizzabhoy: @Przygoda: @Shmit: @silent_digger: @spiderek: @stekelenburg2: @themroffka: @torskee: @traceur07: @Vallher: @Vielokont: @WilliamBlake: @ycnamocaba:

O ponowne wrzucenie, tym razem poprawnych zdjęć proszeni są: @verdaan oraz @Drill

Pamiętajcie, że wykopoczta polega przede wszystkim na wysyłaniu sobie LISTÓW - muszą się one znaleźć na zdjęciu

#wykopoczta
  • 42
  • Odpowiedz
@PanKara: @kicioch: Kurczę no, ciągle mnie wołają że moja paczka już gotowa, tylko presja wywierana, a ja właśnie teraz specjalnie siedzę i zbieram informacje o osobie, której wysyłam, żeby wiedzieć :<
  • Odpowiedz