Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki i Mirabelki. Mam mam problem... Mam od roku postawiona stronke na 1and1, chcialbym otworzyc sklep internetowy przy tej stronce na #prestashop . Jaki polecacie hosting taki, aby uciagnelo te dwie stronki... Najlepiej na jednym hostingu. Patrzylem oferty #linuxpl #ovh #futurehost i innych... Szukam czegos pewnego, chcialbym sie przeniesc stara stronke do konca roku i uruchomic obok ten sklep internetowy.
Jest tez takie pytanie. Po przeniesieniu domeny i hostingu pisze rezygnacje do 1and1 , tak ?
#kiciochpyta #hosting
  • 8
@mars83: @InfuriatingCondescension: kupili byscie cos w sklepie ktory stoi na vpsie prowadzonym przez amatora administratora?
@Grzmotozaura: jezeli ja bym uruchamial sklep to bym najpierw przetestowal zenbox.pl lub cos innego co ma indywidualne podejscie i potrafi zoptymalizowac to na maxa, ludzie kupuja oczami i jezeli cos ma kiepskie zdjecia lub strona sie wolno laduje to kupia gdzie indziej
@breja: wiem wiem o tym, myślałem już o zenbox ... ale coś ostatnio opinie o tym hostingu się zrobiły negatywne .. dlatego jestem trochę w kropce .. Multum hostingów, Ja chcę pewny co by na nim presta się ładowała sprawnie :)