Wpis z mikrobloga

#aliexpress #jd
mircy, co to się #!$%@?ło to ja nawet nie !
Kupiłem wage na JD
przyszła. Potwierdziłęm odbiór, oceniłam, że fajna a po paru dnich się skapnąłem, że ma ona guziki na płycie ważącej... czyli jak klikam TARA/on/off to nie da sie jej wyzerowac bo jednoczesnie wciskam wage.... ( )

jest szansa na resenda czy odzyskanie kuponu ? 9 centow mi zwisa..
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@plumkajacy_kalafior: Ty chyba nie rozumiesz. Skoro naciskasz na wagę, to jest odczyt powyżej zera, ale że tarujesz to waga ustawia ten nacisk jako zero, więc gdy zabierasz rękę, to wartość jest wtedy poniżej zera.
  • Odpowiedz
( )@kodijak: o czym ty ehhh... Jak klikam klawisz to wciska się cała tarcza wagowa.... jak złapie za boki tarczy wagowej to waga będzie na niej wisiec wiec odciągne wage..... na wadze... na ujemno...
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: tak jak podało wcześniej. Jak wciskasz tara to wcisnij i zabierz rękę. Jak jest 0 to jest dobrze, jak na minusie to źle. A prościej żebyś sprawdził czy waga pokazuje wartość ujemna to umieść coś na tacce, np guzik, wcisnij tara, poczekaj aż będzie 0 i zdejmij guzik z tacki, jak pokaże wartość ujemna tzn ze dobrze taruje . Pzdr
  • Odpowiedz
@zapoznalem: no przecie zzawsze jak nacisne ten #!$%@? guzik to wcisne pomiar jednoczesnie xd
jedyna szansa na tarowanie i zerowanie to chyba przy włączeniu bo przy włączaniu to trwa pare sek i wtedy jest szansa ze zmierzy juz po zabraniu palucha ale to musial bym zweryfikowac inną wąge prawidłowy pomiar xd
  • Odpowiedz