Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy, gdzie dostanę gumki na pasek od zegarka Fossil JR1425?
Napisałem najpierw do autoryzowanego sklepu gdzie go kupiłem to przekierowali mnie do reklamacji fossila, napisałem do nich.. to najpierw zwlekali z odpisaniem a jak dostałem odpowiedź to że "pasek nie podlega gwarancji i niestety nie ma możliwości zakupienia samych szlufek do paska". Teraz mam problem bo obie gumki zaczęły pękać.

#watchboners #watch #zegarek #zegarki #zegarkiboners #fossil
s.....l - Potrzebuje pomocy, gdzie dostanę gumki na pasek od zegarka Fossil JR1425?
...

źródło: comment_6N9PH7iC9u8R5L4qjtnHrt7OkT47mzh4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@sequel: musisz zamiennik kupic. Zmierz szerokosc paska i szukaj szlufek na tę szerokość albo popytaj po zegarmistrzach ( podzwoń). Po co Ci oryginalne ? Nie daj się zwariować dla kawałka plastiku.
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Nie muszą być oryginalne, bardziej mi chodziło o to że mogliby poradzić. Zegarek nie kosztował 20zł.. Słabe podejście do klienta. Zmiennika poszukam, ale może ktoś ma radę gdzie szybko to znajdę lub miał podobną sytuację :)
  • Odpowiedz
@sequel: nawet gdyby kosztował 20k zł to nikt Ci tego nie wymieni w ramach gwarancji.

Zobacz na Aliexpress, tam dużo takich pierdół tanich. W ostateczności cały pasek gumowy kupisz i sobie szlufki przełożysz
  • Odpowiedz