Wpis z mikrobloga

Tak mi się to przypomniało.
W sumie to było nie tak dawno temu - raptem 14 lat temu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mianowicie chciałem się was zapytać - chcielibyście powtórzyć swoje szkolne lata? Jak sobie o tym pomyślę to wolałbym pracować w kamieniołomach (nie, nikt mnie nie gnębił - prędzej ja wyśmiewałem innych) niż tam wrócić. Jak zgarniałem 3 na lekcjach to było święto ale ślęczenie nad książkami to jak by mi ktoś wbijał gwoździe w ręce. I mimo słabych ocen pracuję tam gdzie lubię (elektronika) i #!$%@? zarobki nadal nie skłaniają mnie do pójścia na studia.
Fenix255 - Tak mi się to przypomniało.
W sumie to było nie tak dawno temu - raptem 14...

źródło: comment_sRTEkvuLXYYAb2D0aCqSeKcwhZGgqFrJ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
w sumie to jestem leniem, praca pod tym względem do mnie pasuje (czy się stoi czy się leży ...) I na dodatek nie daleko miejsca zamieszkania. W doborze pracy bardziej pomaga mi straż pracy i szczęście. Ale boję się że na starsze lata przyjdzie mi #!$%@?ć i nie będę wiedział jak się zachować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fenix255: Ja spotkałem wielu nauczycieli, którzy byli homo sovieticusami, zwłaszcza w szkole podstawowej(wtedy zmiany nie były takie szybkie i kontynuowano linię z poprzedniego systemu), aczkolwiek każdą szkołę skończyłem z wyróżnieniem tj. biało-czerwonym paskiem. I jakoś nie odczuwam, by było to jakoś strasznie trudne. A czasy szkolne mogłyby być, pod warunkiem jednak, że nie byłoby tylu zjechanych patoli wkoło, którzy nie ułatwiali roboty.
PS. Najgorsza była taka baba od matematyki w
  • Odpowiedz
  • 0
dodam, że technikum nie ukończone tylko matura (i kursa niektóre :-) ale jak słyszę, że kumple kończą studia, prace licencjackie, magisterskie itp pierdy to jakoś mi się smutno robi...
#!$%@?łem się idę spać no rano trzeba wstać i przepierdzieć 8 h :-\
  • Odpowiedz