Wpis z mikrobloga

@baRRets: ale dokładnie wiadomo kogo miał na myśli. Przecież nie swoich giermków co donosili na śledztwo smoleńskie, czy inne histeryczne wystąpienia. Ba nawet Duda poskarżył się prezydentowi Niemiec. Ale zasadniczo rację ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@baRRets: "Nocna zmiana" i jak to wyglądało w rzeczywistości:
Reżyser filmu Jacek Kurski i politycy związani z rządem Jana Olszewskiego określają przedstawione w filmie rozmowy mianem tajnej narady, a samo odwołanie rządu nazywają spiskiem i porównują z zamachem stanu. Jednakże na zdjęciach VHS z przebiegu rozmów widać obecność mediów (fotograf w tle, błyski fleszy), zaś kamera, którą kręcono wydarzenie, nie była w żaden sposób ukryta. Wedle słów Mieczysława Wachowskiego, rozmowy były
@glosnik: Fajnie. to poproszę teraz cały cytat słów prezydenta z tej rozmowy. Poza tym, co wg ciebie może jest donoszeniem jak mniemam, wg mnie nie jest w tym przypadku i chetnei powiem czemu po uzyskaniu całości rozmowy którą wpierw polecam przeanalizować. Po drugie, najważniejszy akcent pada na ostatnią część wypowiedzi Kaczyńskiego. No ale cóż, lepiej z siebie zrobić #!$%@?ę i debila przez wstawianie zdjęć z "gorszym sortem" nie rozumiejąc w ogóle
@baRRets: Ehh, walcie chochoła dalej.

Nikt normalny się nie identyfikuje z grupą oskarżaną tylko się #!$%@?, że Kaczyński nazywa tak KOGOŚ jak jeszcze pół roku temu SAM Z KOLEGAMI #!$%@?ł gdzie się da i skarżył się komu się da.

Rozumisz?
@baRRets: bo ludzie gupi. A poza tym jak zwykle, nie jest ważne co się mówi tylko jak głośno drze mordę i ile happeningów zrobi. Też ubolewam, ale akurat Kaczora mi nie żal, bo wybitny manipulant i kłamca.
bo ludzie gupi.


@tony_soprano: A dlaczego są głupi? M.in. przez tak niski poziom debaty publicznej. Ta cała szopka jest równie żałosna, jak i hipokryzja u polityków. I o to mi chodzi, a widzę, że niestety część komentujących tutaj nie zrozumiała o co chodzi...
Współczuję tym, którzy identyfikują się jako adresaci tych słów.


@baRRets: A jeśli wypowiedziałby się tak o dzieciach z zespołem Downa, to też nie wolno się oburzać?
@tony_soprano: No a kim są ludzie, którzy chodzą z kartkami ''JESTEM Z NAJGORSZEGO SORTU POLAKÓW'', jak nie adresatami tych słów. Gdyby nie byli nimi to najnormalniej w świecie olali by te słowa, a tutaj mamy taką szopkę...
@baRRets: no i ty swoje. Tam są dwie grupy - pierwsza ludzie którzy wzięli słowa Kaczyńskiego i obrócili jeszcze bardziej na jego niekorzyść tworząc hasło i trochę przeinaczając sens. A drudzy którzy i tak tego nie czają, cieszą się, ze są w jakiejś grupie. A że nowoczesna na przykład potrafi animować ludzi to właśnie tam lgną.

To, ze hasło jest użyte głupio nie znaczy, że Kaczyński nie powinien zostać za nie