Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w #listalernera? Ano to że pobratymcy wrzuconych na #czarnolisto trolli sami do mnie przychodzą i demaskują się ze swoim jadem i opluwaniem, oczywiście są plusowani wyłącznie przez swoich kolegów z #listalernera.
Subtelni niczym Stirlitz:

SS-mani poszli się kąpać. Stirlitz zdejmuje mundur, a pod mundurem ma czerwony podkoszulek z sierpem i młotem. Müller pyta:

– Skąd macie taką koszulkę, Stirlitz?

– A, to żona podarowała mi w Dzień Armii Czerwonej – odpowiedział Stirlitz i pomyślał:

– Czy aby nie powiedziałem za dużo?


Oto zaaktualizowana #listalernera: + oznacza dodanego od ostatniego wpisu trolla.
@theone1980
@zgnily
@mirabelkowy
@Tonopah
@TakbirSrakbir
@Nuker
@wigilius
@MRKRUS
@Ideologia_Gender
@lucer
@julasck
@dominik-wrigley
@M1r14mSh4d3
@hasta_fatum
@vctssxpz
@plumkajacy_kalafior
@Robertoner
@MariuszJakistam
@castaneis +
@pawelmikolajczyk313 +
@OdlotowyWzbogacaczKulturowy +
@RobotKuchenny9000 +

Ponadto chciałbym wyjaśnić pewną kwestię, otóż padł wobec mnie zarzut bycia stalinowskim cenzorem nie szanującym zdania przeciwnej strony.
Ludzie którzy tak twierdzą... mają sporo racji.

Wszystko rozchodzi się o to jakie mamy oczekiwania od tego serwisu, ja na przykład wchodząc tu chce zobaczyć ciekawe treści, inteligentne (w miarę, to w końcu wypok) dyskusje i przede wszystkim jako taką kulturę wypowiedzi.
Niestety znaczna liczba opłacanych trolli #!$%@? się nie lada agresją. Potrafią zaczynać dyskusję od zdań typu

Ty lewaku głosujący na lewackiego Swetru nic nie rozumiesz


jak jesteś zmanipulowanym debilem i lemingiem to nic nie zrozumiesz

itp itd

Ci ludzie pokazali już nie raz że nie są partnerami do dyskusji, poprzez wyzywanie oponentów, minusowanie nieprzychylnych komentarzy tak aby nikt ich nie widział czy świadome promowanie własnych oszczerstw pokazują po co tu są.
To jest taka sama strategia jakiej używa Jarosław Kaczyński, ma ona na celu stworzenie jak największej burdy i kłótni a przez to podzielenie ludzi. Dlatego zachęcam do wrzucenia ich na #czarnolisto i nie dyskutowanie. Oni mają nieograniczony czas i nie dadzą się przekonać bo ich celem nie jest dyskusja ani wymiana zdań tylko wrzucanie manipulacji i oszczerstw, i za to im płacą.

Nie chcę takich osób w moich wpisach, nawet jeżeli mają sporo racji.
Podobno treść jest ważniejsza niż forma, ja się nie zgadzam.
Nie mam zamiaru tolerować takiego dna. Jeżeli mam wybierać pomiędzy całkowitą wolnością pisania i paskudnym śmietnikiem w komentarzach a blokowaniem trolli i w konsekwencji spokojem, kulturą wypowiedzi i brakiem ich śmiecenia, wybieram to drugie. W takim celu powstała dość radykalna prywata #listalernera.

Możecie się oczywiście nie zgadzać, macie do tego prawo.

#neuropa
#polityka
#4konserwy
  • 1
  • Odpowiedz