Wpis z mikrobloga

Mirko pomusz!
Remontuje pokój i czeka mnie malowanie, ale moje wyczucie kolorów jest h*jowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie jakieś propozycje na jakie kolory pomalować ściany? Tak żeby 2 różne były.
Po prawej jest okno, a po lewej drzwi, sufit jest drewniany. Na największej ścianie planuje powiesić duży obraz taki 2x1m z tematem natury :D
Mirki ufam wam :)

#pokoj #remont #malowanie #design
źródło: comment_nfCy89mGMUsEOWzEBzHw2lJHgerwNg3b.jpg
  • 39
@Nano: szary wydaje się taki smutny, myślałem ścianę wokół drzwi pomalować na ostry czerwony tylko nie wiem jak to się skomponuje z resztą ;/
@balczyk: Pstrykaj :D
@murarz13: są heteroseksualne opcje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nano: szary nada się jako tło pod ten obraz, który chcę dać, jakiś trzeci kolor będzie pasował czy tylko wyjdzie gnój i trzymać się dwóch barw?
@InsaneMaiden: pokój do mirko, spania, przyjmowania znajomych i siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię ostre kolory, np taki intensywny pomarańczowy albo czerwień czy zieleń :D
@Nano: Sufit jest jasny z boazerii, taki naturalny kolor drewna.
@Nano: Też będę barwił, ale nie białą tylko taką lekko pomarańczową bo zostało 3 litry, a może wyjdzie dobrze. Jeszcze mam taką ciemniejszą to ją jebne na szaro i będzie git.

@InsaneMaiden: dlaczego nie da rady intensywnego koloru z pigmentu? Jak będzie płony to doda się go więcej.
@kruko0: jak chcesz obraz w temacie natury (czyli zakładam, ze zielony) to nie dawaj jaskrawego koloru na sciany, bo będzie słabo się komponowalo. Ja bym albo jebnął jasny i ciemny szary (na ciemniejszy odcień ściany w rogach), albo biel i kremowy w rogach. Można też np. ścianę na której będzie obraz na jakiś fajny odcień szarego, a reszta ścian kremowa. W sumie wszystko zależy od tego obrazu.