Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z #poznan polećcie jakiegoś dobrego fryzjera, który używa dobrych kosmetyków do włosów, nie bierze za strzyżenie więcej niż 70 zł i nie ma salonu na wygwizdowiu :/
W ogóle się nie znam na poznańskich salonach, a zazwyczaj mijam tylko te, które biorą za strzyżenie ok 100 zł, jak nie więcej...
  • 12
  • Odpowiedz
@odaliska: Zazwyczaj ceny u fryzjerów są dobierane pod względem długości włosów więc jeśli masz półdługie lub długie to nie dziwne, że biorą 100zł, ja chodzę do Monohair przy Starym Browarze i jestem bardzo zadowolona.
  • Odpowiedz
@odaliska: Masz długie włosy, chcesz dobrego fryzjera, który używa profesjonalnych kosmetyków, jeśli znajdziesz fachowca to będziesz chodzić co 3 miesiące i płacić 100zł wydaje mi się, że to nie jest wygórowana cena.
  • Odpowiedz
@odaliska: Jasne ale weź pod uwagę, że porównujesz miasta o różnej liczbie ludności, też mogę pojechać do Leszna i znaleźć fryzjera, który zrobi to samo za 60zł. Niestety każdy sektor usługowy w dużych miastach rządzi się swoimi prawami więc moim zdaniem albo będziesz płacić 100 zł w Poznaniu albo będziesz jeździć do Białegostoku do fryzjera wydając przy tym jeszcze kasę na bilet na pociąg lub paliwo i wyjedzie Cię na
  • Odpowiedz
  • 0
@Serendipity89: No przecież nie będę specjalnie jeździła do Białegostoku do fryzjera xD przy okazji go odwiedzę, poznańskie ceny nie są dla mnie :) wbkażdym razie dzięki za polecenie. Może jak już będę bardziej przy kasie to 100 zł nie zrobi mi różnicy xD
  • Odpowiedz