Wpis z mikrobloga

#oszukujo #januszebiznesu #trustory #coolstory #cebuladeals #cebulamotzno

#januszepakowania :D

Cześć Mirusie :)
W związku z poprzednim wpisem dotyczącym Januszka, zapakowałam dziś paczkę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak słusznie zwrócił uwagę @fstab - źle napisałam jak wyłonię zwycięzcę:(

mirko random wygrywa: @crk11
a najlepsze komentarze: @fstab(150+) oraz @wysuszony(126+)

W związku z tym, wszyscy trzej coś ode mnie dostaną :)
Ale czekajcie chłopcy, w poniedziałek idę na zakupy, więc będą się kontaktować jeszcze w tym tygodniu :)

oto relacja z pakowania:)

No to jedziemy:

Oto moi przyjaciele do pakowania:

Ostatecznie zrezygnowałam z cebuli - nie chcę żeby dobre imię firmy upadło :)

co napisałam w liście?

Szanowny Panie ...... !

Nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na per Ty, ale widać ten sposób działania skutkuje, bo osoba z którą Pan rozmawia z automatu przyjmuje że jest Pan od nas.. No i ja dałam się niestety na to nabrać....

Niedopowiedzenie na moje pytanie: "czy pracuje pan u nas" powinno być sygnałem ostrzegawczym, ale myślałam że transakcja pójdzie ok...
Absolutnym szczytem januszostwa było zadzwonienie (czy to osobiście czy przez jakiegoś słupa) do NASZEGO klienta, przedstawienie się jako mój szef i poinformowanie go o tym, że obiektyw został źle wystawiony, ja jestem nowa i obciąży mnie Pan kosztami i zwolni ¯\(ºo)/¯
(nie wnikam skąd miał Pan numer)
Ale,ale - życie pokazało że szczyt nie został osiągnięty, ponieważ zadzwonił Pan do mnie, chwilę później jako klient i informacją o rezygnacji z zakupu...

O ja naiwna, uwierzyłam że to on...
Dobrze czasem posłuchać kobiecej intuicji :)

Dla uwiarygodnienia siebie, miał Pan śmiałość jeszcze ściemniać, że ktoś od nas do Pana dzwonił i powiedzieć mi, że zachowałam się nie w porządku, bo nie dorzucę plecaka gratis.
Poważnie?

W związku z tym wszystkim - GRATIS - dostaje Pan w 100% zasłużony order! Tak! ORDER VIRTUTTI CEBULARI.

Udanego rozpakowywania :)

Buziaczki z Gdańska :>

Acha, no i szefie - proszę o niezwalnianie mnie, w końcu jestem nowa i trzeba dać mi 2ga szansę i o nieobciążanie mnie kosztami, bo jestem biedna i nie mam pieniędzy (◞◟;)

ʕ ʔ

Buziaki Mireczki :3


nie wołam nikogo bo ni umiem into #spamlista
ZkropkaoNa - #oszukujo #januszebiznesu #trustory #coolstory #cebuladeals #cebulamotzn...

źródło: comment_VAGSVRbs2Nkk3dvC2XThJKQHZNa4UfUR.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: za list. Ja kiedyś miałem klienta - czekał 3 dni na telefon bo kurier nie przychodził do mnie. Wkurzył się, zadzwonił, że chce gratis, dorzuciłem mu gumę mambę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Wszystko fajnie, ale wiesz, że w realnym świecie czyli poza mirko nikt nie rozumie mirko-mowy, więc ani januszowanie ani cebula nic mu nie powiedzą? Dziwnych emotek też nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@fstab: Ja ponad dwa tygodnie temu byłem na urlopie. Wystawiliśmy na allegro tygodniowy urlop. Informację o urlopie jest wrzucana przez allegro chyba 5 dni wcześniej. Dodatkowo główne zdjęcie z aukcji przerabiamy i wstawiamy tam również info o urlopie. Po powrocie z urlopu czytam e-maila:

Zakupu dokonałem 22.11.2015 Nie było żadnej informacji o urlopie...

Pieniądze miał Pan na koncie 23.11.2015 o 5:41

Czekam na przesyłkę

Dziś (26.11.2015) Zerkam zaniepokojony dlaczego nie mam zamówionego towaru, a na aukcji pojawia się informacja o urlopie... Przyznaję zagrywka trochę nie FAIR Poza tym napisane jest że zamówienia będą realizowane 30.11.2015 co w moim przypadku jest totalnym przegięciem
  • Odpowiedz