Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik losowania grup Euro 2016 to jest jakaś porażka, ja myślę że to piłkarskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z UEFY to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaango.. zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te #!$%@? Niemcy czy Ukrainę, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą was #!$%@?ć Niemcy. Czechy was tak nie wyruchały, jak wyruchają was Niemcy, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Polskę w głosowaniu zbezczeszczono, że ta kadra ma 118 celnych podań w meczu, że te trenerskie #!$%@?! powtarzam trenerskie #!$%@?! Trenerskie #!$%@? tą reprezentację prowadziły bezpodstawnie, że to nie jest czymś wartym tego, by tą drużynę wprowadzić do sensownej grupy w EURO.

Będzie was Platini ruchał w dupę, będzie was Euro #!$%@? dymało tak, jak was MŚ nie dymały. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Muller śmieć, zniszczy was. Łysy z UEFA, będzie wam #!$%@? odbierał smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już koszulka Francji kupiona i będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy temu #!$%@? polskiemu kibicowali . Nie Anglikom, nie Francuzom, tylko jakimś #!$%@? Lewandowskim, Żydom w dupę #!$%@? #!$%@?, Milikom #!$%@?ńcom kibicowali. To właśnie jest ta #!$%@? Polska. Przez taką #!$%@?ę Polskę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tej piłce nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście oglądali losowanie, którzyście wspomagali kadrę, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? Lewandowski z Milikiem w ataku to jest wasz majestat, wasza godność. Meczyk #!$%@? przed telewizorem, czipsy i piwo, to wy #!$%@? Polacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by... się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda szczępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? wylosowali nam Niemców niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było tych eliminacji, szkoda było grać te #!$%@? mecze. Głupia UEFA, głupie Platinie #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
#stonoga #pasta #euro #losowanie
  • 3