Wpis z mikrobloga

@Keiano: domyśl się, a jeśli masz z tym problem co widzę to ci podpowiem, że sprzedaż Groszka to była zła decyzja bo dzisiaj gdy przegrywamy z Bournemouth wpuszczamy Powella i Perreire zamiast Chiche który w takich sytuacjach często umiał wejść z ławki i strzelić gola
@kshmir: @alibomaye: przypomnijcie sobie #!$%@? ostatnie mecze Chicharito w barwach United xd przypomnijcie sobie jego forme :)

U nas przez wiele miesięcy grał piach i jakoś go wszyscy hejcili, ale #!$%@? teraz jak w innym klubie strzela bramki to oczywiscie mireczki juz wiedza, ze na jaki #!$%@? go sprzedawali !??!?! przeciez u nas też by tyle bramek strzelał !!! przecież piłkarz to #!$%@? maszyna, nie ma emocji i np. zmiana
@kshmir: no tak bo jak ktoś Ci wyjedzie z argumentami i nie wiesz co powiedzieć to lepiej napisać, że ochłoń xD Mam #!$%@? na to że przegrywamy grając w takim składzie, aczkolwiek nie wytrzymuje mi pikawa jak czytam taki debilizm :)

http://www.soccerbase.com/players/player.sd?player_id=54588&season_id=143

ostatni pełen sezon Chicharito dla Manchesteru, 39 meczy 10 bramek 2 asysty.
Jak na początku tego sezonu grał to nie był kompletnie sobą, zjebywał stuprocentówki i karne, ale co
@kshmir: bo widze z kim usiłuję rozmawiać, jak na razie wszystko co napisałes wskazuje ze jesteś debilem, bo polak po szkodzie zawsze mądry :) a jak Ci daje argumenty to unikasz dalszej dyskusji na temat, tylko obracasz to przeciwko mnie

pozdro :)
@Keiano: i wiadomo, że nikt nie przewidział tego, że Hernandez będzie w tym sezonie w dobrej formie ale sprzedając go zostaliśmy w ataku z Rooneyem i młodym Wilsonem który też miał słabe liczby, później kupiliśmy Martiala ale wypożyczyliśmy Wilsona, a jak gramy na 4 frontach to chyba kontuzję trzeba przewidzieć i zostawianie kadry z 2 napastnikami jest śmieszne.
@kshmir: to idąc twoja logika to tez nie powinniśmy wypożyczać Wilsona bo przecież w 2 meczach strzelił już 2 bramki.

tu nie ma co szukać winy, nasza gra pod LVG wygląda tragicznie, ale odpowiedz mi na pytanie czy zawodnicy tacy jak Lingard/Depay/Varela/Fellaini/Botwinka Dżekson itp graliby w wyjściowym składzie np Bayernu/City/Chelsea/Realu/Barcy ? Jaki skład takie oczekiwania, nie oszukujmy się gramy gówno ale kontuzje i obecny skład nie pomaga, jednak gadanie typu "#!$%@?
@Keiano: tak, nie powinniśmy wypożyczać Wilsona ale nie dlatego, że teraz strzela gola tylko dlatego, że mamy mało napastników. Uwierz jakby teraz świetną formę złapał Fletcher nie miałbym pretensji, że go sprzedaliśmy bo na tej pozycji nawet teraz gdy dręczą nas kontuzje mamy w kim wybierać, a w ataku teraz zostaliśmy z samym Martialem o to mi tylko chodzi.