Wpis z mikrobloga

@pekiruni: Według mnie to data dotarcia paczki do Holandii.
Byłem ogólnie w podobnej sytuacji, też zamawiałem 11.11, 16 dostałem tracking, który uaktywnił się dopiero 30.11. Od 11.12 mam paczkę w WERze.
@compas1010: a co miałeś napisane w miejscu które zaznaczyłem, jaką datę? Mam nadzieje że jest tak jak mówisz, zamówienie za jakieś 300zł dlatego zaczynam się już stresować. Oczywiście jakaś cebula zamówiona z jd i ali już dawno doszła, a główne zamówienie w dupie dalej :D
@grzegi: Jesteś tego pewien? Co oznacza fakt że przez 2 tygodnie od rzekomej daty wysłania wysłania tracking był nieprawidłowy? Teraz już tego nie potrafię znaleźć, ale szukałem w necie i ludzie ogólnie zgadzali się że tracking może się uaktywnić dopiero gdy paczka dotrze do Holandii.
@grzegi: Jeszcze jedno pytanie mam, bo nie rozumiem jednej rzeczy. Piszesz że Chińczyk nie nadał paczki w te 2-3 tygodnie od zamówienia. Coś musiał jednak zrobić po zamówieniu, bo tracking dostałem 2 tygodnie przed pojawieniem się statusu "pre-advised". Zarezerwował sobie tracking? Jak to tam działa?