Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy

I tak to w tym kraju będzie.. krzyż i zamach smoleński. Już Macior zapowiedział, że wojsko w Polsce ma jeden główny cel.. Wyjaśnienie tragedii smoleńskiej. Jako były żołnierz myślałem, ze MON ma inne zadanie. No cóż..
PO #!$%@?ło polski przemysł a teraz PiS #!$%@? resztę swoją nieudolnością.. i jeszcze odda część władzy czarnym tłustym wieprzom, karmionych za moje podatki. #!$%@?..
źródło: comment_A1h5kO7D1Ov0hOQ7VDrF3FPE4fY1JC3w.jpg
  • 25
@banbuko: @banbuko: Źródło "niezależna.pl" czyli portal, który jest finansowany przez PiS. Tak bardzo neutralne i wiarygodne źródło. Czy tymi ekspertami byli posłowie Prawa i Sprawiedliwości?
Fakty natomiast mówią, że udział przemysłu w tworzeniu polskiego PKB to trochę ponad 40%. I jest to bodaj najwyższy udział w całej europie. Co ciekawe nie świadczy to praktycznie o niczym - ani to zaleta, ani wada. Bogate kraje mają przemysł, bogate kraje go nie
@Lipathor: gówny agent od #!$%@? polskiego przemysłu. Pan LEwandowski, obecnie w szeregach PO.
W latach 2007-2015 dobili przemysł stoczniowy ( nie mylic stoczniowego z yachtingowym, którym był zawsze i zawsze miał się dobrze) i wykończyli górnictwo choć nie zdążyli tylko zgasić światła.
@dzejro: poprawka: nie 40% do PKB a 32%, przy 30% Niemców.

http://data.worldbank.org/indicator/NV.IND.TOTL.ZS

Tusk tak zabił przemysł że jesteśmy prawie taki biedni jak Niemcy :D


@dardra: uwielbiam te ekonomiczne wrzutki lemingów. Nasz obecny przemysł = MONTOWNIE w dużej mierze dla szkopów, praca roboczo godzino chłonna i nic ponadto. W zasadzie nie powinno się tego przemyłem nazywać. Przemysł Niemiecki to przemysłz prawdziwego zdarzenia, gdzie nie skręca sięśrubek tylko produkuje konkretne rzeczy, z
@Lipathor: @geomag42:
..a weź mi powiedz jeden z drugim za iloma podmiotami w Polsce stoi obcy kapitał?
No bo za PO to w ogóle polska się rozwijała i było zajebiście.. #!$%@? się rozwijała, wszystko za unijne pieniądze.
Nie wiem.. ale nie trzeba być z pisu aby określać was "Lemingi"
@mirabelkowy: nie no, wiadomo, lepiej trzymać nierentowne firmy i dokładać. Np. pieniądze armii zabierać, żeby skupować węgiel. Świetny pomysł. A to na nas mówią, że lewactwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@banbuko: nie ważne za jakie pieniądze, ważne że się rozwijała. I rozwinęła się mocno. Ale malkontenci tacy jak Ty wolą tylko na wszystko wybrzydzać.
Więc co z obcego kapitału idzie w polską kieszeń? Gówniane podatki? Nie wiem.. co polska zyskuje np. na takiej Biedronce.. tysiące gównostanowisk za 1800 zł? Nie wiem. Rozwiń .. skoro jesteś na takim poziomie, że potrafisz mi współczuć, to i zapewne potrafisz objaśnić.
Poszukaj sobie w necie na neutralnych portalach np. bankier.pl


@banbuko: Niezły myk. Linkować do forum (nie portalu!) bankier.pl, na którym randomowy user wkleił ściek z Niezależnej i pisać, że to info z neutralnego portalu bankier.pl
@banbuko:

Dobra.. widzę, ze #!$%@? wiesz

Za to ty wiesz sporo, ale niechętnie dzielisz się tymi faktami, o tym jak to "wszystko idzie w kieszeń obcego".

Dziękuję. Dobranoc.

W mistrzowskim stylu zakończyłeś tę interesującą wymianę zdań.
@jacekKobr: wszystko to znaczy.. większość. Nie wiem. Skończ studia, załóż rodzine, weź kredyt.. ogarnij się czy czuś. Ludzie jak żyli #!$%@? w tej krainie tak nadal żyją. To już 25 lat.. a bieda nadal nie ma co do gara włożyć.
@Lipathor: > @mirabelkowy: nie no, wiadomo, lepiej trzymać nierentowne firmy i dokładać. Np. pieniądze armii zabierać, żeby skupować węgiel. Świetny pomysł. A to na nas mówią, że lewactwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Lipathor: ale #!$%@? bonmoty
jakei zabieranie armi. Jak armia nie wyda kasy to musi zwrocic do budżetu. JAk sie w armi nie ruszy z przetargami w 1 kwartale to kasa w zasadzie przepada.....