Wpis z mikrobloga

Ciekawy wątek w sprawie #ewatylman:

Ostatnio czuję się, jakby ktoś wcielał w życie fabułę Pani "Leny". -

Taką wiadomość dostałam dziś z pewnej prokuratury.

Czarny wydawca z czarnym humorem nazywa mnie wizjonerem, a mnie nie jest do śmiechu. Zbiegi okoliczności przekroczyły już akceptowalną przeze mnie granicę. I to nie dotyczy jedynie "Gdzie jesteś, Leno", ale również powieści, której treść poznacie dopiero w czerwcu...

Z dwojga złego, wolę być wizjonerem niż mieć psychofana.

Joanna Opiat-Bojarska
Oko_opatrznosci - Ciekawy wątek w sprawie #ewatylman:

 Ostatnio czuję się, jakby kt...

źródło: comment_i9a3UoA8vbQkRBI53r1zmA8grWteyK8K.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_kot: trochę straszne porównanie, ale, za taką akcje marketingową, gdzieś w świecie, gdzie książki sprzedają w milionach i tłumaczą na sto języków, i sprzedają kolejne miliony, marketingowcy by zabili za taką akcję... Ktoś porównał to do Amoku, ale tam książka powstała po morderstwie, nie przed. Jeśli to przypadek, to bardzo nieprawdopodobny, takie zbiegi okoliczności sugerują że ktoś tą książką mocno się "inspirował". Albo autorka powinna pomyśleć nad przebranżowieniem na wróżkę,
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: i takie było forsowane przez część obserwujących, zdarzyła się prosta rzecz, nie uprowadzenie, nie zorganizowana akcja, zwykły, głupi i bardzo nieszczęśliwy wypadek. Książkę też kupię, nie wiem kiedy ją zdążę przeczytać, ale widzę że warto, dla każdego kto śledzi całą tą sprawę od początku.
  • Odpowiedz
@mixplus: Ta teoria dobrze utkwiła w mej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli mówimy o tej samej osobie - to twierdziła tez, że potrącona mogła się zaklinować w jakiejś komorze na spodzie tramwaju i tak sobie jeździ teraz po mieście (ʘʘ) ...

Ale pomijając już fakt, że wywieźć kogoś tramwajem trochę ciężko (cóż za scena akcji!) ... to motorniczy srogo musiał nastraszyć
LOCO_MOTYW - @mixplus: Ta teoria dobrze utkwiła w mej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli mówi...

źródło: comment_LNT5C0MtiiwmkAN8vNCSyFxD9wgZJxLP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oko_opatrznosci:
@anonimowy_kot:

jakby tej książce był gej w niebieskiej kurtce, znaleziono rękę w Warcie lub inne charakterystyczne zjawiska, które miały miejsce w związku z zaginięciem Ewy T, to bym się zaczął zastanawiać. Tymczasem podobieństwa, to same ogólniki, które mają często miejsce przy porwaniach, więc prędzej czy później musiało dojść do zaginięcia dziewczyny, która wyszła z Poznańskiego klubu i jeszcze dojdzie nie raz.
  • Odpowiedz