Wpis z mikrobloga

@davincicode: Moim zdaniem jest bi, jeśli już. To bycie gejem od razu jakby tak rzucił, myśląc, że go to może odwieźć od napadu seksualnego na nią. Tylko, że napad seksualny to jeszcze nie morderstwo, ale mogła wpaść, a on bojąc się, że go oskarży o gwałt...zwiał, bo miał słabą psychikę, wcześniej mogła być lekko otumaniona, bo w coś uderzyła..wrócił na miejsce..no i ciało zniknęło...gdyby ciało znaleziono to dała by się ta
@Laertes: jeśli jest to w miejscu , o którym mówisz to jest tam dużo budynków, więc nie byłoby gdzie...krzaki, o których piszesz nie pozwalają tam nawet na to, że mógłby ją tam zabrać nawet w krzaczki na robaczki".Ale w sumie tak już ją szarpał przed skrętem z pierwszego monitoringu...albo był mocno,,napalony"( nie piszę tu o papierosach), albo żartował sobie,, no chodź maleńka..z gejem nie chcesz.."? W każdym bądź razie trzeba bylo
W związku z pojawieniem się lepszej jakości nagrania z ul. Wierzbowej/Mostowej, wykopowicze na nowo łączą swoje siły i rozpoczynają nowy experyment procesowy pod kryptonimem ,,gwałtu rety", czy było tak jak na zdjeciu? Co Adam trzymał w ręku. co to za podejrzany samochód z zamazanymi numerami rejestracyjnymi? Domagamy się prawdy. Nie zamkniecie nam ust. Wykopiecie drzwiami, wejdziemy oknem ;D Wykopiecie z wykopu..wejdziemy wypokiem.
t.....e - W związku z pojawieniem się lepszej jakości nagrania z ul. Wierzbowej/Mosto...

źródło: comment_BOtfHTjLjuHQG4g2OrBZkxlYUIOQN2YV.jpg

Pobierz
@davincicode: mięczaki w jakim sensie? Powiedz mi, gdybyś miał odsiedzieć za niewinność krył byś prawdziwego sprawcę gdyby Cię zastraszył czy opowiedziałbyś wszystko włącznie z tym że ktoś Ci groził wycięciem rodziny. Dla mnie odpowiedź jest jasna. to nie kino akcji. Fakt, że pół Polski uważa Cię za tchórzliwe gówno i nie skorzystanie z szansy oczyszczenia się z zarzutów nie kusiłby Cię? Ja bym się nie zastanawiał nawet minuty.