Wpis z mikrobloga

@FriQsek: konkretniej to wszędzie drogo. Najtaniej mnie wyszedł multisport jak w jednym miesiącu byłem z 22 razy - 7.50 kosztowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz czas rano lub w dzień to wszędzie jest ok
  • Odpowiedz
właśnie najbardziej interesują mnie tanie szkolne baseny, gdyż chciałbym ok 2x w tygodniu przyjść popływać bez żadnych zbędnych saun, jacuzzi i innych bajerów. Rozglądam się ale ceny we Wrocławiu za godzinę pływania potrafią zniechęcić
  • Odpowiedz
@FriQsek: a tak serio:
- mógłbym polecić redeco na rogowskiej gdyby nie to, że w wodzie pływają przy dnie jakieś śmieci i zawsze dużo ludzi (nie znaczy to, że nie da się w 2-3 osoby "wysprzątać" toru z maruderów, ale...)
- wks/racławicka - ładnie, czysto, w lecie remontowany (ostatnio byłem w czerwcu?) 12zł za 25m, 14zł za 50m, ale... 45min i godziny wieczorne
- tetralna - ostatnio mieli promocję w weekendy
  • Odpowiedz
Aquapark fajnie czysto


@Patryk: Nie zgodzę się. Przede wszystkim wpuszczają do wody kolesi w długich luźnych gaciach z kieszeniami. I ładują się tacy w jakichś plażowych szortach, pod którymi mają przepocone majty, w których przyszło.
Na czystych basenach tylko krótkie i przylegające kąpielówki dla panów.
  • Odpowiedz
@Patryk: Pamiętam takie czasy, gdy wrocławski park wodny jeszcze był w budowie. Wtedy w dobrym tonie było jechać do Oleśnicy.
W Trzebnicy też już taki mają.
  • Odpowiedz