Wpis z mikrobloga

Jako, że parę razy w tygodniu pracuję tutaj za barem pokażę wam Mirki jedną z wręcz OBOWIĄZKOWYCH pozycji na półce w tajwańskim pubie. Jak mnie pamięć nie myli około 2 lata temu wspominałem na Mirko, że spirytus na Tajwanie to wręcz rzecz powszednia. Co więcej ludzie go po prostu piją, robią zawody i są święcie przekonani że to po prostu jeden z tych zwykłych polskich alkoholi, które się pije w dalekiej Polsce... Oprócz spirytusu jest jeszcze jedna popularna pozycja pochodząca rownież z Polski. Ktoś zgadnie?:) #bambusowylas #ciekawostki #tajwan #alkohol #pijzwykopem #dalekiwschod
Soju - Jako, że parę razy w tygodniu pracuję tutaj za barem pokażę wam Mirki jedną z ...

źródło: comment_Cspjzrr7Nk56lZS0Mvaosi2tTKJxI6QR.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Soju: ten Twój spiryt jakiś podrabiany :D Tylko 80%. Mieszkam w Kanadzie i tutaj można kupić polski spirytus bodajże 95%. Gdy kupowałem go (często jest w gablotce na kluczyk, razem z innymi drogimi trunkami), sprzedawca dociekał, do czego będę go używał i oczywiście przestrzegł, bym nie pił tego jako zwykłego alkoholu.
  • Odpowiedz
@JurekO: Napisz mi na PW adres to jutro znajdę jakąś ładną i poślę:). Z ciekawostek na Belvedere nie mówią "Belvedere" tylko 雪樹 czyli "śnieżne drzewo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@draqul: Sam się zdziwiłem, że są spirytusy o 80% zawartości alkoholu. Niemniej tak jak mówiłem, 96% również dostępne!:)
  • Odpowiedz
  • 1
@escobar: Zarabia się tutaj dość więcej niż w Polsce ale nic szczególnego. Bardziej robię to by poznać nowe osoby i z samej ciekawości:)
  • Odpowiedz
  • 12
@escobar: Od 3 lat tutaj przyjeżdżam raz na dłużej raz na krócej, łącznie juz siedzę około rok czasu. Nagrywam materiały na YT mające na celu zapoznanie ludzi z Tajwanem. Krzywdzące porównywanie do Tajlandii czy Chin nadal jest na porządku dziennym a kraj jest dość wyjątkowy. To samo mam w planach jeśli chodzi o Polskę. W skrócie promocja Polski, polskich produktów na Tajwanie i na odwrót:)
  • Odpowiedz