Wpis z mikrobloga

Mirki głupie pytanie, ale sam już zgłupiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zmieniam ubezpieczyciela na samochód i teraz tak jak OC u starego mam wykupione do 15/12/2015 to u nowego powinienem zawrzeć nowe OC od 15/12/2015 czy 16/12/2015 żeby ciągłość ubezpieczenia nie była przerwana? #pytanie #kiciochpyta #samochody

PS Gratis mały #protiop odnośnie #oc Porównuje stawki OC rok w rok, rok temu zawarłem OC najtańsze jakie znalazłem w porównywarkach - 560zł, liczyłem teraz na coś w stylu 500zł bo żadnych zdarzeń nie miałem, i powinno być jeszcze 10% w dół, ale chyba OC u nich poszło do góry bo przysłali mi 630zł. Porównywarka i znalazłem po 380zł
  • 13
@Joxek: Co do ciągłości to tak jak masz info od @mamFAJNYnick i @Neneszo
A jeśli chodzi o ceny to tu nawet nie chodzi o to, że poszło w górę tylko oferty odnowień czasami potrafią dowalić z czapy ;) Z naszych obserwacji jak liczymy komuś OC (kto w poprzednim roku kupował najtaniej jak się dało) to przeważnie wychodzi to samo co na starej polisie, albo kilka złotych taniej. Jeśli coś się zdarzy
@mamFAJNYnick: To na pewno, pamiętam jak na początku studiów kumpel zdał prawo i kupił sobie stareee BMW z dużym silnikiem benzynowym. Dopóki jeżdził na OC poprzedniego właściciela spoko, ale jak policzyli już OC na niego z zwyżkami za wiek, z świeżym prawkiem to mu wartość auta przekroczyło ubezpieczenie w niektórych ubezpiecalniach:D