Wpis z mikrobloga

@Konata: Czego chciałabyś się nauczyć? Jeżeli chcesz pracować w branży IT to nie wart,o bo nie nauczysz się zbyt wiele. Jeżeli chcesz bardziej "zaznajomić się z komputerem" to też nie warto, bo będę uczyć Cię rzeczy, które nie przydadzą Ci się w codziennej pracy.
@YvusBellator: @applicative_functor: Ogólnie chciałabym po prostu zdobyć jakieś przydatne umiejętności na rynek pracy, nie tylko polski. W końcu dotarło do mnie, że studiując na raz dwa kierunki humanistyczne tak naprawdę niewiele mi po nich skoro nie umiem czegoś konkretnego co będzie mi się podobać. Kierunki pociągnę do końca ale chce się też poduczyć na kursach/szkołach policealnych. Jak to mówią znajdź coś co lubisz robić a później na tym zarabiaj. Lubię
@Konata: Gdybyś lubiła IT to już byś to wiedziała :) Studiowanie informatyki na PG naprawdę potrafi zniechęcić mimo, że od zawsze chciałem pracować jako programista. Odradzam Ci tego technika informatyka ale szukaj dalej.

Znajoma zawsze chciała iść na farmację i mieć własną aptekę. Dwa razy nie dostała się na wybrany kierunek i wreszcie poszła na studia pielęgniarskie. Jest bardzo zadowolona i też lubi to co robi. Szukaj dalej a znajdziesz to