Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam kilka pytań odnośnie globalu. Pykałem kiedyś na hellgroundzie i sunwellu i podobało mi się. Jestem ciekawy loru, co się zmieniło i w ogóle popykałbym sobie bo global ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kilka pytań.
1. Mam konto do Mist of Pandaria, dostałem kiedyś 30 dni za darmo z tym dodatkiem i coś tam popatrzyłem ale bez szaleństw bo nie planowałem grać. Czy jeśli teraz kupię WoD to wystarczy i czy dostanę 30 dni subskrypcji?

2. Jak wygląda sprawa z profkami? Herbalism i mining są opłacalne czy te czasy już minęły?

3. Co z tym tokenem? Warto dla niego farmić, ile +/- to zajmuje? Chodzi mi o to czy jest sens jeżeli np farmienie golda na tokena zajmuje ~20 dni. Nie mam zamiaru cebulionować ale raz na jakiś czas darmowy miesiąc by było miło.

#worldofwarcraft
  • 4
@Dol_Guldur: 1. Jeśli kupisz WoD, to musisz dokupić jeszcze abonament. Jeśli zmierzasz grać od zera to kup battlechest i dokup WoD - wyjdzie taniej.

2. Zawsze są opłacalne, ale bez szału.

3. Warto. Zależy ile masz postaci - ale można spokojnie uzbierać robiąc daily i farmiąc stare raidy.
@Dol_Guldur: 1. WOD wystarczy, nie wiem czy daje 30dni (pewnie w opisie masz info czy nalezy sie 30dni free)
2. Teraz kazda postac ma wlasny garnizon a tam kopalnia z ktorej wydobywa sie ore i ogrodek z herbami wiec mining i herbalism sa calkowicie bezuzyteczne.
3. Token jest coraz drozszy, 61k teraz kosztuje, bez przynajmniej 2 altow raczej nie wyciagniesz 60k w miesiac.
@Dol_Guldur:
1. Kupno dodatku daje Cie jedynie ten dodatek, abonamentu nie dostajesz. 30 dni abo daje tylko battle-chest którego, jak już wspomniałeś, dostałeś za darmo z pandami

2. Nie ma aż takiego szału jak wcześniej, ale mimo że każdy ma do tego dostęp przez garnizon to idzie coś z tego zarobić. No i farmiąc wszelkie matsy w Tanaan jest szansa (nie taka mała) na drop itemu do profek, jego cena to