Wpis z mikrobloga

Serca z kamienia są zajebiste. Nie spodziewałam się, że sam dodatek do gry może być tak doskonały. Twórcy dają nam poszaleć i w świetny sposób bawią się wizerunkiem Wiedźmina i konceptami z innych popularnych gier. No gdzie indziej możesz zapytać pana młodego (w dniu ślubu i w obecności panny młodej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) o wysokość posagu wybranki? :D
Gdzie możesz bezkarnie być napaloną stuleją i rzucać do dziewczyn teksty typu "bolało jak spadałaś z nieba?" i robić pod byle pretekstem jakieś zboczone aluzje?
A to akurat na mirko.

Liczba nawiązań i malutkich ciekawostek sprawia, że mam ochotę się za głowę złapać. Są dosłownie wszędzie. Idzie sobie wieśniak i nagle rzuca tekstem z jakiegoś filmu. Znalazłam nawet nawiązanie do tego obrazka, starego jak internety. xD


#gry #wiedzmin3 #sercazkamienia
l.....a - Serca z kamienia są zajebiste. Nie spodziewałam się, że sam dodatek do gry ...

źródło: comment_cX0I7LsFgtconRVEtFn9mSDJbsO87OFm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Aerin: Inba xD koleś dostaje z kuszy zwija się, pada na scenę, krzyczy "o #!$%@?, trafił mnie!", publiczność przerażona, jakiś podekscytowany gówniak z widowni krzyczy "jejku, ale fajnie!" xD A wiedźmin taki zażenowany, tłumaczy się, że zwykle celuje lepiej. :D
  • Odpowiedz
@leesha: Aaaa o tę misję chodzi, właśnie ciekaw byłem co się dzieje jak się go trafi ale chciałem grać klimatycznie i robić to co bym robił na prawdę i jakoś o tym zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli chodzi o Easter Eggi w Wiedźminie 3 to wczoraj wrzucałem pod jednym z wpisów wszystkie, które pamiętałem z gry i znalazłem w necie:
http://www.wykop.pl/wpis/15567797/#comment-52585101
  • Odpowiedz