Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, tyle #!$%@? komentarzy z tyloma plusami, że teraz pozaklejam wszystkie czujniki i w ogóle wszystko co wystaje w samochodzie. się śmiejecie z elektrody, ale tam by chociaż temat zamknęli a teraz boję się pierdnąć w aucie bo mnie czujniki wykryją i wezmą do voice of poland żeby się odwrócili jak puszczą nagranie jak walę konia w aucie. zjeby. a, przypomnijcie mi żebym zabrał ceratę pod dupę.
  • Odpowiedz
Dokładnie to jest barometr (wskazuje gdy bar jest o metr). Jak już ktoś wspomniał wykrywa zbicie szyby, ale nie poprzez wykrycie ruchu a nagłą zmianę ciśnienia w aucie. Dziękuję, dobranoc.
  • Odpowiedz
  • 2
@Carnegie: nie chce mi się w google szukać, bo nawet dokładnej nazwy nie znam tego czegoś, ale po odpowiedziach to nawet mi się odechciało... Barometr, Czujnik ruchu, foto komórka.... Że tak powiem po tych całych odpowiedziach, widzę, że nikt tak dokładnie nie zna zasady działania tegoż urządzenia i jak się dokładnie nazywa...
  • Odpowiedz
@Bordowy2137: trochę to #!$%@?, że człowiek chciałby się czegoś dowiedzieć a tu festiwal #!$%@?. Sam mam to i chciałbym się w końcu dowiedzieć a 98% komentarzy to heheszki. Portal ze śmiesznymi obrazkami żondzi ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@radareiro: w sumie to tak jak byłem ciekawy, tak teraz mam to w dupie głęboko, liczyłem na konkretną odpowiedź, a w googlach czy książkach serwisowych mi się szukać nie chce... Ale też wiem przynajmniej, że chyba nikt tak na prawdę nie wie z tej śmiesznej strony ;)
  • Odpowiedz