Wpis z mikrobloga

@mrowkojad04: akurat jeśli chodzi o niego to jest o tyle ciekawe, że może i ma jakieś umiejętności (musi mieć, nie wierzę, że da się rozegrać 4K gier i dalej być w ciemnej dupie) ale gość gra na wiecznym tilcie, wszyscy jego supporci są boostowani, on idzie ADC bo jak nie to grają we dwóch na bocie itp. Raczej wrzuciłem jako ciekawostkę a nie rozkminianie co trzeba zrobić, żeby wbić d5. Także
@laress: Caitlyn bardzo pasują aktualnie zmiany, szczególnie że budujesz IE + 2 AS, jej problemem jest bycie out of meta na bocie aktualnie. Lucian/MF/Kalista ją rozjadą i dalej jest już ciężko. Natomiast kiedy dotrwasz do tych 3 itemów... Twój damage jest olbrzymi, a do tego zadawany z wielkiego zasięgu.
@PachnacyArbuzem: nie ma żadnych trolli, wystarczy grać lepiej niż inny żeby awansować

a ilość gier nie za zbyt dużego znaczenia, jeśli jest ich wystarczająco dużo. Przy 26 jeszcze prawdopodobnie nie doszedłeś do "swojej" ligi, ale czy jest to 150 gier czy 4000 większego znaczenia nie ma

a nie napisałeś, że oprócz tych 26, grałeś dużo więcej nie rankingowych, lub w poprzednich sezonach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w
@mrowkojad04: stwierdzam, że w przedsezonie jest więcej trolli niż normalnie. Nagrody i ramki rozdane, więc można się powyglupiać. Z tego co widzę to w każdym meczu mam jakiegoś typa co ma #!$%@? ale na szczęście w enemy jest podobnie.
@mrowkojad04: to był mój pierwszy sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
większość gier to ARAM , bo są dla mnie w sam raz (czasowo) rankedy gram raz na tydzień-2 tygodnie xD za dużo trolli żeby grać częściej, normala nie gram bo stratą czasu i za dużo nieogarow (( ͡° ʖ̯ ͡°)