Wpis z mikrobloga

Mam ciekawe spostrzeżenia dotyczące legalizacji marihuany. Doszedłem do wniosku, że przede wszystkim jest ona w interesie niepalących. Gdyby zalegalizować trawkę to wszyscy palacze narazili by się na nieprzyjemności.

Plusy legalizacji dla palących
-Największym plusem jest to, że uczciwi ludzie nie będą traktowani jak przestępcy.
- ceny lecą w dół
- gigantyczny cios w interesy mafijne
- zyski z narkoturystyki

Minusy
-Kontrole w pracy
-Kontrole na drodze (dzisiaj można jeździć naćpanym) Znając nasz rząd myślę, że bedzie zabieral prawko nawet gdy paliles 3 dni wczesniej.
-Wieksza świadomość spoleczna.
(Więcej ludzi będzie chciało zapisać was na odwyk)

Obecnie jest tak, że każdy zainteresowany znajdzie swoje źródło. Nie ma nad nim żadnej kontroli. Policja nie używa narkotestow a mafia narzuca dwudziestokrotną marżę.
Tak sobie myślę, że gdybym był użytkownikiem to wolałbym aby zostało po staremu.

Bardzo dziwi mnie fakt, że #4konserwy są w tej sprawie lewakami mówiącymi ludziom jak mają żyć. Tkwią w swoich poglądach kosztem zdrowego rozsądku i logiki. Chyba wolelibyscie wiedzieć, że wasz sąsiad ma sklep z trawą. O tym że młody Malinowski diluje dowiecie się dopiero odbierając dziecko z komisariatu.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jakie korzyści mamy z karania licealistów z dzointem?

#polityka #legalizacja #neuropa #wykopjointclub #korwin #pis #po #sld #psl #sld #kukiz #mniejszoscniemiecka
  • 11
(dzisiaj można jeździć naćpanym)


@dzerald: Nie można, jak cię zatrzymają i ewidentnie widać że paliłeś to zrobią narkotest.

Wieksza świadomość spoleczna.

(Więcej ludzi będzie chciało zapisać was na odwyk)

kek

mafia narzuca dwudziestokrotną marżę.

top kek

ale generalnie sadzić palić zalegalizować :v
@krolikbartek: Tekst z odwykiem był z przymrużeniem oka.

Jeśli chodzi o marzę to przyjąłem liczby
-Koszt produkcji grama 1zl
-Cena sprzedaży 20-30zl
-Podatki 0zl

Co do jazdy pod dragach. Nigdy w życiu nie miałem żadnego testu ale nie jeżdżę pod wpływem więc może masz rację
@dzerald:

Koszt produkcji 1 grama 1 zł

szczerze w to wątpie, może jakiegoś outdoora, który w ogóle nie kopie i jest głównie dla gimnazjalistów xd a do indoora już trzeba lampy, nawozy,temperature itp i wtedy mamy kozackie zioło, ale koszty też rosną, a co do tematu to mi się wydaje że jednak więcej korzyści by było z legalizacji