Wpis z mikrobloga

Sama nie wierzę w to, że.. zaczynam coraz mniej wierzyć w bezpośrednią winę niebieskiego, a kolejne dni, w których nie udaje się odnaleźć ciała ET przyczyniają się do tych przemyśleń. Już momentami jest mi go po prostu szkoda. Pewnie spotkam się z hejtem, ale nie mogę ogarnąć tego rzeczywiście krótkiego czasu, w którym mógłby wyrządzić jej krzywdę. Nawet jeśli przyczyniłby się do jej utonięcia, myślę, że przy tych narzędziach, które zostały użyte do poszukiwań już dawno by ją znaleźli. Tam wydarzyło się coś innego, tylko dlaczego nie chce powiedzieć prawdy? Czy czegoś się boi, czy może rzeczywiście nie pamięta? Nie wiem czy do przesłuchań używane są rzeczywiście metody, jakie można zobaczyć na znanym chyba wszystkich filmiku na Youtube "Przesłuchanie", jeśli tak, to może dlatego powiedział coś, żeby dali mu spokój. #!$%@? no po prostu to wszystko to jakaś abstrakcja.
#ewatylman
  • 71
  • Odpowiedz
@DawajMario: Owszem kwadrat sprawia wrażenie "głupka" ale jednak mało prawdopodobne by takich informacji sam nie sprawdził i nie potwierdził, że są prawdziwe. Inaczej mógłby zostać jednym z największych filantropów i darczyńców RP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz mi przyszło do głowy, że Adam Z. kierował się na Rondo Rataja by jakimś busem porannym uciec gdzieś w cholerę... przestraszony zamotał się, bo najpierw w kierunku domu a potem
  • Odpowiedz
@sam_gold: dzięki, to albo masz rację albo nie wspomnieli o szaliku, choć w to wątpię. Zatem kolejny strzał w stopę dla Adasia bo jeżeli ona wylądowała w wodzi przy jego udziale to jeszcze nasz Adaś musiał posprzątać to co mogło z niej spaść czyli na pierwszy strzał ten płaszcz narzucony na siebie. Jakoś nie chce mi się wierzyć że ona położyła się na wodzie w tak "zamontowanym" płaszczyku.
  • Odpowiedz
@DawajMario: dokładnie, pierwsze co, to ten płaszcz unosiłby się na wodzie, musiał go sprzątnąć razem z torebką; wrócił na miejsce później? żeby się go pozbyć od razu, nie miałby czasu, zaraz by go znaleźli. Chyba, że później jednak go ubrała.
  • Odpowiedz
@sam_gold: jeżeli go ubierała to znów skraca się czas by tam dojść i się utopić bo jakoś nie widzę, żeby była wstanie ubierać się idąc.
W ogóle to mam jakieś dziwne wrażenie że po tym jak ten koleś ich mija na monitoringu to że oni się tam zaczęli siłować. Kurde, im więcej patrzę w ten monitoring tym bardziej mam wrażenie że on ją tam prawie wlecze a ona ostatkiem sił się
  • Odpowiedz
Personalnie strasznie trudno mi uwierzyć w winę lub celowe działanie Adama Z. Chłopak z Konina, prosta praca, ale zawsze praca i dzięki pomocy Ewie. Gej a więc teoretycznie większa wrażliwość na otoczenie. Owszem te głupie trzy szóstki nick Adsky (czyli piekielny z ros. lub skrót "ADam i sky niebo) jakieś tam głupie fotki mające przeczyć być może wrażliwej naturze, która słucha popowych hitów czy jakiegoś tam rapu i ubiera się przeciętnie z
  • Odpowiedz
@Ramoneska: ja biore pod uwagę taką historię, że coś tam jej dosypał i liczył na to że ni #!$%@? niczego nie będzie pamiętac, rzeczywiście on zszedł z nią na dół i zaczął się do niej przystawiać na chama ta jeszcze nie była na tyle nie przytomna i zaczęła mu uciekać i wpadła na ten spad pod ukosem i siłą rozpędu zbiegła na dół bo nie mogła się zatrzymać i być może
  • Odpowiedz
@DawajMario: a nowa hipoteza - nie chcę pisać posta bo mnie zaraz otagują, za kolor - a jeśli posty brata Ewy odczytywać na opak ? zaprzeczyć im - czyli chłopak na 100% poza podejrzenie - chłopak na 100% podejrzany, klub nie ma nic wspólnego z proszkami - klub melina ?
  • Odpowiedz
a przyszła mi teraz do głowy serio niesamowita myśl - czy jest na milion procent pewne, że na każdym monitoringu jest Ewa - czarne spodnie, szary płaszcz - co 3 cia laska tak wygląda!

wydaje mi się że ten monitoring oglądali Ci którzy bawili się z nią tego wieczoru. Ciężko kogoś pomylić o po 3 w nocy.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DawajMario: @jukees: przypomnę, że gdzieś na
  • Odpowiedz