Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki we wtorek #przegranetypy

Wczoraj tylko jeden mecz podany, ale na +++, kurs przed samym meczem podskoczył z 2,25 na 2,75. Mam nadzieje, ze wygraliscie i wlasnie budujecie za to dom :)

Poki co skutecznosc: 19/24

Dzisiaj oferta rowniez jest nijaka, LM juz raczej pewna, ale cos mi sie udalo wybrac z dzisiejszej oferty. Niestety nie lubie euripejskich pucharow, wiec typy z LM sa ryzykowne i to bardzo. Dzisiaj gram tasme, bo wczoraj malo emocji bylo w jednym meczu, wiec dzisiaj mozna zaszalec za malo.

1. Benfica - AM o2 @1,93 - ostatnio pisalem, ze AM ma swietna obrone, co jest prawda, ale tym razem graja o pierwsze miejsce z Benfica, ktora tez gra o pierwsze miejsce. Realny wynik wedlug mnie to 1:1, aczkowliek licze na chlopakow Simeone, stad o2.

2. Galata - Astana 1 @1,62. Galata potrzebuje wygranej zeby choc troche zmazac plame na honorze. Astana to klub nieobliczalny, wiem, ale jednak sklaniam sie ku 1. Do tego warto rozwazyc o2,5 @1,75

3. PSG - Szachtar 1 @1,52. PSG ostatnio gra w kratke, ale w LM spisuja sie bardzo dobrze. To bedzie ich mecz na przelamanie

4. Al Sailyia - Al Khor 1 @2,4. Typ totalnie losowy w oparciu o statystyke, obecna forme i historie.

5. Modena - Bari 2 @2,9 - Bari jest potentatem do awansu, a Modena sie obija przy koncu tabeli. Wiem, ze to serie b i tam moze dojsc do wielu dziwnych zawirowan, w szczegolnosci przy typach na Gosci (ostatnio Napoli :D), ale no tak jak pisalem - dzisiaj to raczej tasma i tyle.

Podsumowanie: w skali pewnosci wg mojej osoby typy: Galata > Benfica > Al Sailyia > PSG > Bari.
Procent szansy, ze wejdzie wszystko - oczywiscie 101% ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak serio to mysle, ze kolo 25-30%. Z kolei emocjonomierz - 300%.

Niestety dzisiaj wam nie pomoge z tym, jak te mecze rozlaczyc - za malo pewnych rzeczy na calym kuponie.

Kurs laczny tych pieciu spotkan: 33,7 - ja tak zagram, ale nie spodziewam sie $ na koncie dzisiaj wieczorem, ale wiara jest, a przede wszystki zabawa.

Wolam:

  • 15
@milvanb: Jak rozumiem o2 u Ciebie, to x2 u buka?
Nie widziałem do tej pory takiego zapisu, więc bez hejtu Murki.

EDIT: Al Saliya już wchodzi na 3:0, a Bari #!$%@? 0:2... Dobrze, że dopiero zobaczyłem post, ale niestety kurs łączny mam 3,57...
Dzisiaj szalu nie bylo, choc to ze w stambule nie padla druga bramka to szczyt nieszczescia. Mkze to lepirj bo wtedy Bari byloby na czafnej liscie, a tak trochr zlosc przeszla ( ͡° ͜ʖ ͡°)