Wpis z mikrobloga

@Napleton: Niektóre dwulatki są już dość ogatniete. Zawsze można kupić większe klocki niż typowe lego albo zestaw z jakimiś figurkami itp. Ostatnio wszędzie jest pełno kolorowanek, w komplecie z pudłem kredek tez wydaje się całkiem w porządku.
@Antlion: jak w tym kawale z wędką dla żony na urodziny? Brachol mu już kupuje zestaw młodego hokeisty, dlatego czaiłem się za jakimś zestawem startowym coby się młody poruszał.
@Napleton: Do gryzienia to był błąd z mojej strony bo dzieciaki w wieku dwóch lat już nie potrzebują chyba gryzaków. Chodziło mi o takie gryzaki wodne albo materiałowe bo małe dzieci wszystko pchają do buzi bo im zęby rosną (zazwyczaj na dziale obok butelek i smoczków). Jeśli chodzi o ciuchy to myślałam o czymś typowo na święta (jak to: http://www.smyk.com/cool-club-koszulka-chlopieca-z-dlugim-rekawem-scooby-doo-rozmiar-92,p1110521182,ubranka-dla-dzieci-p ) ale mają mały wybór takich swetrów tam niestety. Chyba bym
@Napleton: Lego duplo, jakiś film w stylu Auta albo Samoloty od Disneya, zestaw narzędzi plastikowych, wszelkiego rodzaju autka (duże, małe, karetki, wozy strażackie, sportowe, no co tylko ci sie spodoba), puzzle, proste gry, książki.
Nieważne co przyniesiesz i tak się spodoba pewnie.