Wpis z mikrobloga

@pawelmikolajczyk313: Kompromitujesz to sam siebie. Mówiłem o niezależnej prasie opozycyjnej Gazeta Wyborcza lemingu.
Jak chcesz spamować "jedyną zaakceptowaną przez rząd" wersją wydarzeń to idź czytać reżymowe gadzinówki z propagandą dla myślących inaczej, np. wpolityce, niezależna, republika, wgospodarce, wdupie, itp.
@pawelmikolajczyk313: haha, #!$%@? mnie PiSowe trolle. Wcześniej wyzywaliście wszystkich, że dostają 60 groszy od PO, teraz jest koniunktura na Petru, bo propagandystom gównopartii nie podoba się, że ktoś może zyskiwać w sondażach i uruchomili przemysł pogardy na Ryśka.
Jesteście tak bekowi, że nawet sobie nie zdajecie sprawy.
A wyborcza jest niezależna prasą opozycyjną lemingu, lepiej się z tym pogódź, jak zdrajcy Polski tworzą rząd to ktoś musi być w opozycji.
@GilbertEatingGrape: Taka mała ciekawostka że wszyscy z #neuropy od razu przeszli z po do Petru. Ciekawe dlaczego ?:) Kogo nazywasz gówno partią? Rozumiem że tą co miała mniej głosów od śpiewaka Kukiza? Taka poważna partia xD. Przemysł pogardy o #!$%@? hahahahaha. Nie widzisz co się dzieje w mediach reżimowych trollu? W życiu nie było takiej nagonki jak teraz.
Żydowska gazeta niezależną prasą o ja #!$%@? co za leming no brak słów.
wszyscy z #neuropy od razu przeszli z po do Petru. Ciekawe dlaczego ?


@pawelmikolajczyk313: lol, co za kłamca, nawet nie wiesz kto jest w neuropie a wiesz jak głosowali? Ciekawe.

Przemysł pogardy o #!$%@? hahahahaha. Nie widzisz co się dzieje w mediach reżimowych trollu? W życiu nie było takiej nagonki jak teraz.


@pawelmikolajczyk313: no widzę, w życiu nie widziałem tyle jadu, kłamstw i manipulacji co w reżymowych gównomediach wpolityce, niezalezna,
@GilbertEatingGrape: Dobrze widzę kto promuje petru na wykopie. I są to ludzie z tagu #neuropa (1 twoje kłamstwo).
Jadu,kłamstwa i manipulacji to ja w życiu nie widziałem tylko co w waszych wypowiedziach, i mediach które was kształtują. Przecież każdy zdrowo myślący Polak(własnie to jest chyba słowo klucz) widzi co się dzieje.
Pseudo dziennikarze ? Chodzi Ci pewnie o Lisa,Kraśko,Gugałę i masę innych.
Ja jednak nie czerpię przyjemności z dyskusji z antypolskim
@pawelmikolajczyk313: lemingu plis. Kłamałeś pisząc, że wyborcza jest pro-rządowa, jest to prasa opozycyjna.
Kłamałeś pisząc, że neuropa "przerzuciła się" z PO na .N. Kłamiesz pisząc, że neuropa promuje Petru.
Kłamiesz pisząc o "zdrowo myślących Polakach", bo nawet nie rozumiesz co to znaczy.

Jadu,kłamstwa i manipulacji to ja w życiu nie widziałem tylko co w waszych wypowiedziach, i mediach które was kształtują. Przecież każdy zdrowo myślący Polak(własnie to jest chyba słowo klucz)
@GilbertEatingGrape: No i tyle by było rozmowy z trollem. Mam nadzieje że ktoś kiedyś ci wyprostuję te antypolskie poglądy. Promujecie nowoczesną jak tylko możecie, ale to w sumie dobrze bo coraz bardziej widać co to jest za partia. Dodaje cię na czarną listę bo dostanę raka do twojego piepszenia. Napisz mi skąd jesteś to dam jakiś namiar na dobrego psychiatrę, nawet ci zapłacę za niego.
@pawelmikolajczyk313: mówisz, że masz namiary na dobrego psychiatrę? Długo się leczysz? Nie bój się, prawakoidalność da się leczyć i kiedyś wrócisz do normy. Tymczasem tkwij w swoich urojeniach i promuj dalej zdrajców Polski z PiSu, dalej pluj na ten kraj, tak jak pluli na niego naziści i komuniści i jak pluje PiS wprowadzając komunistyczny totalitaryzm. Tak wam dobrze w tym komuszym sosiku się pływa to pływaj dalej.
@GilbertEatingGrape: Jak to było ? #!$%@? dupa i kamieni kupa? Lizanie jaj ameryce? I ty masz czelność nazywać kogoś zdrajcą i mówić że pluje na kraj? Czy chociaż jedna afera została rozwiązana za rządów najbardziej szkodliwego państwa? Gdzie jest polski przemysł? Gdzie są Polskie firmy? Zapomniałem wszystko praktycznie wyprzedane, jedynie lasy zostały. Komunistyczny totalitaryzm buhahahha. Ty serio masz jakieś problemy z głową. To co powiesz skąd jesteś? Znajdę ci kogoś. Zajebiście
@pawelmikolajczyk313: wypowiadasz się kłamstwami, manipulacjami i jadem płynącym z kłamliwej PiSowej propagandy dla lemingów. Powinieneś jeszcze napisać coś o "kondominium", bo nie wystarczająco jeszcze się pogrążyłeś. W kraju masz mnóstwo polskich firm (Panie Polaku - przymiotniki piszemy z małej - warto by było znać język państwa, którego tak bronisz), biadolenie o wyprzedawaniu wszystkiego to typowe komunistyczne zrzędzenie partii nieudaczników. Bardzo bym chciał, żeby w Polsce nie było naiwnych gimbo-prawaków z łepetynami
@GilbertEatingGrape: No dobrze. To pokaż mi państwowe wielki firmy które jeszcze istnieją. Nie mogę już słuchać tej twojej chorej głowy. Naprawdę jak potrzebujesz pomocy to jak powiedziałem zapłacę ci za psychiatrę. Bo jesteś tak chory z nienawiści że aż się gotujesz. I jeszcze zarzucasz to innym. Teraz wyzywasz od komuchów. Skąd w tobie tyle agresji? Naprawdę wydaje mi się że nie jest za pózno.
@pawelmikolajczyk313: ale co mam ci zrobić listę polskich firm, bo wydaje ci się, że w Polsce nie ma polskich firm? Chyba żartujesz xD
I mówisz, że to we mnie jest agresja? W pierwszym wpisie w tym wątku zasugerowałeś, że jestem opłacany i się kompromituję. Skąd w tobie tyle agresji i podejrzliwości? Czyżby oblężona twierdza? Potrzebujesz pieniędzy na leczenie? Nie jest za późno.
@GilbertEatingGrape: Przeczytaj jeszcze raz swoje posty z których aż płynie agresja.
Wiem wiem dowodów żadnych nie pokażesz bo są lewackie a wy przecież liberałowie. Syndrom oblężonej twierdzy to raczej w nowoczesnejpo, bo grunt wam się pali pod nogami, Nie mogę się doczekać jak zostaniecie rozliczeni za wszystkie antypolskie działania(Mowie o PO psl itd). Przecież sam ci zaproponowałem że ci zapłacę za leczenie wiec ja go raczej nie potrzebuję.
@pawelmikolajczyk313: większość moich wypowiedzi "agresywnych" to była parafraza twoich wypowiedzi.
Pięknie teraz piszesz do mnie w liczbie mnogiej sugerując powiązania z Nowoczesną lub PO. I piszesz to w taki piękny gimbo-patriotyczny sposób: nowoczesnejpo. I nie widzisz tu mechanizmu oblężonej twierdzy. He he.
Nie mogę się doczekać jak zostaniecie rozliczeni za wszystkie antypolskie działania (mówię o PiS).