Wpis z mikrobloga

50cbl bialy lub czarny, mode1 lub mode2 przesylka w cenie


@leszek_SK:

Za 9 dolcow sam moze sobie obecnie kupic, tez z darmowa przesylka... tez z wyborem koloru i trybu... a 9*4 to mniej niz 50 zeta..

@norbert1:

Szczegoly na pw jak takiego kupic..
@sylwek2k: mirku wiem, ale mojego moze miec we wtorek a jak jest z wawy to nawet w poniedzialek a od chinczyka za 2-3 tygodnie. jak to ma byc prezent na swoeta to moze nie dojsc. na banggood jest za 56 i rabacik za pierwszy zakup ma 10% i ma za 50cbl bez trackingu. a wiadomo ze po 11.11 paczki wolno ida i niektorzy jeszcze nie dostali, np. ja mam kilka z
@leszek_SK:

tak, wszyscy dobrze wiemy, jak duzo zakupiles swoich dronikow po 8 zeta.

A teraz pozwol, ze chlopak zdecyduje, czy chce kupic od ciebie za 50, czy w chinach za mniej niz 40 zeta...
@sylwek2k: to normalne. Ostatnio sprzedawałem telefon i również pojawiały się głosy, że "za tyle, to ja mogę sobie w Chinach kupić", ew. "ile za niego dałeś?". Ludzie, kiedy idziesz do piekarni, to pytasz sprzedawczyni dlaczego tak drogo, skoro wyprodukowanie jednej bułki kosztuje ich (powiedzmy) kilka groszy? Towar kosztuje tyle, ile konsument jest w stanie za niego zapłacić. :) @leszek_SK: udało się i chce na tym zarobić, nie sprzedając za bezcen.
Ludzie, kiedy idziesz do piekarni, to pytasz sprzedawczyni dlaczego tak drogo, skoro wyprodukowanie jednej bułki kosztuje ich (powiedzmy) kilka groszy?


@vaxx:

Ale piekarnia placi podatki itd. Tu mamy do czynienia ze sprzedaza spod lady.

Towar kosztuje tyle, ile konsument jest w stanie za niego zapłacić.


@vaxx:

Owszem, dlatego dbam o to, zeby konsument mial swiadomy wybor, ze moze cos dostac taniej, oraz ew. miec dodatkowe argumenty negocjacyjne.