Wpis z mikrobloga

@Ardai: Ja tam jestem prawakiem, a też ich zakopuje ;> NE to niestety siedlisko baranów i oszołomstwa, teksty nie dość że nie mają żadnej wartości merytorycznej to jeszcze są pełne błędów i pisane stylem typowym dla średnio rozgerniętych gimnazjalistów. Żal ten syf czytać w ogóle ;)
@Ardai:

Spośród znajomych zamieszczających linki do postów Nowego Ekranu praktycznie każdy przeszedł banowanie. Zarówno to terminowe jak i permanentne. Niektórzy nawet kilkukrotne.


I to jest kwintesencja działania rozgrzanego do białości umysłu specjalizującego się w teoriach spiskowych. Dodawaliśmy linki z NE i nas zbanowali - to nie może być przypadek!!!!!!!

Dodatkowym zjawiskiem jest zgraja "zakopywaczy". Wyglądają na zorganizowanych.


Bo wszystko jest wielkim, zorganizowanym spiskiem. Organizujemy się mailowo i poprzysięgamy nie odpuścić żadnemu
@Endis: @Deszcz_kotletow: @Ardai: hahaha

"Nie dajmy się. Wielu za Was ma tam swoje konto. Popierajmy się nawzajem. Wystarczy, po prostu kliknąć :)

Promując post z Nowego Ekranu podajmy, w komentarzu pod nim, link do Wykopu .

A z tą zgrają możemy powalczyć. Ich metodą. Poprzez zakopywanie oraz wstawianie minusów przy ich opiniach. My też tak potrafimy"

strach się bać.
praktycznie każdy przeszedł banowanie. Zarówno to terminowe jak i permanentne. Niektórzy nawet kilkukrotne


i

Ostatni tekst ŁŁ był błyskawicznie zakopany dwa razy. Udało się za trzecim, ale to już pewną sztuczką.


Czyli z jednej strony żalą się jacy to oni pokrzywdzeni, a z drugiej przyznają się do spamowania. Nice.

@wtf2009: @ouna-: @postac: @Also: @bajlando: @ostr: @hackwise: @Ryu: - jesteście sławni!
@dziadekwie: Nie dodałem. Wyrobiłem limit chwilowo, zresztą nie jest to coś co chciałbym dodawać :]

Ale jak ktoś doda, to chętnie wykopię. Ciekawe jak to będzie interpretowane - w końcu będziemy wykopywać NE. Jakiś spisek z potrójnym dnem.
War is coming !!!!!11one

"

nie mniej, sądzę, że razem możemy stanowić siłę. tak że ONI nie nadążą z zakopywaniem."

ps: oni pisać nie umieją ._.