Wpis z mikrobloga

@mpisz:
@xLibero: akurat w tym temacie pdk jest konieczne, ludzie zabijaja sie tu o najgorsze chinskie smieci za dolara i gotowi sa walczyc w dyskusjach z zaciekloscia godna lepszej sprawy, ze sa to rzeczy pod kazdym wzgledem lepsze niz to, co kupuje uposledzony plebs nie zamawiajacy z chinskich portali ;)

swoja droga niedawno mialem okazje byc w Chinach w miejscu w ktorym sprzedaje sie podrobki zegarkow, no i
  • Odpowiedz
@mpisz: pasek jest gumowy więc trzeba go po prostu co jakiś nacierać odrobiną oleju mineralnego (choć może być nawet spożywczy). Miałem taki pasek w Hamiltonie i po paru miesiącach zaczął "wysychać" na wierzchu i pękać. Niszczeje od potu, wody, detergentów itd.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Triplesix: chyba masz na myśli "taki który wygląda jak ten za 30k" :)
Też mam takich znajomych, ale w sumie co kto lubi, jak komuś pasuje zegarek za 1$ to spoko, ja wolę coś co wygląda, jest jakiejś tam jakości, porządnie działa i jest dobrej marki :)
potem i tak najlepszy płacz "ale by picia było za ten zegarek" xD
  • Odpowiedz
i gotowi sa walczyc w dyskusjach z zaciekloscia godna lepszej sprawy


@Triplesix: uwielbiam jak pojawia się argument, że coś jest robione w chinach w tej samej fabryce co oryginał tylko bez znaczka więc 4k taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz