Wpis z mikrobloga

#ewatylman to bardzo dobry przykład jak głupim ludziom zawrócić w głowie byle "gównem" i odwrócić ich uwage. Nie zrozumcie mnie zle zaginiecie kogos to cos strasznego ale takich zaginięć są setki jeśli nie wiecej i to nie od czasów Ewy Tylman. Nie widze powodu żeby tak absorbować wszystkie media akurat jej zaginięciem. Nawet elyta internetu - wykop zawładnięta tematem. Zastanawia mnie tylko co tam nasi rządzący w tym czasie przepychają za ustawy w czasie kiedy ludzie zaabsorbowani są tematem zastępczym.
  • 10
@Wladca_czipsow: Przepychają i co? Co według ciebie mamy zrobić? Napisać o tym wykop? To napisz!!! Wyjść na ulicę? Bo co, bo nowy rząd jest miesiąc, stary rząd specjalnie nawarzył piwa przed wyborami, bo wiedział, że prezydent odwoła takie działania.
@Wladca_czipsow: Jak dla mnie to jest akurat dywersja zwrotna - tak jak wcześniej odwracało się uwagę od podejrzanych działań rządów Platformy, tak teraz (przypominam, że media nie zmieniły swoich sympatii partyjnych) odwraca się uwagę od tego, że:
1. Prezydent skierował dwie ustawy - nizszy wiek i kwota wolna od podatku
2. Że prezydent był w chinach
3. że są już konkrety i gotowy wniosek 500 zł, zresztą dyskredytowany
4. że macierewicz
4. że macierewicz tworzy obrone terytorialna


@Swarley: przy okazji anulując umowę na caracale co się skończy brakiem specjalistycznego sprzętu przez najbliższe lata i konieczność zamówienia innych wcześniej, bo jakaś jednostka potrzebuje na wczoraj

. Prezydent skierował dwie ustawy - nizszy wiek i kwota wolna od podat


@Swarley: przeciez to jest w mediach - #!$%@? podatków jeszcze większe przez niższy wiek, a kwota wolna mało zmieni w tym temacie jak dojebią