Wpis z mikrobloga

Bogate banany naoglądały się Dextera albo Smiertejnej Wyliczanki i myślą,że są w #!$%@? inteligentnymi mordercami,teraz sobie będą cykać fotki na miejscu zbrodni,#!$%@?ć jakimiś cyctatami czy obrazkami,że się niby bawią z policją,bo są nieuchwytni,niebanalni,wyzwoleni i w ogóle w #!$%@? super,że będą bohaterami zbrodniczych umysłów i zrobią w okół siebie fejm a się skończy na kakaowym oku z Krzychem i Wiesławem pod prysznicem w Sztumie
#ewatylman
  • 15
@rekt: zapomniałem,że typ jest pedałem, w takim razie to będzie dla niego 25 lat nieskończonej przyjemności, wystarczy zobaczyć na jego zdjęcia i widać że to jakaś wychodzona cipka,nogi jak patyki,bierze w dupe,gdzie on by był w stanie jej ciało w ogóle podnieść i gdzieś wyrzucić,pewnie mu pomagali ci znajomi dla których jest to powód do dumy a jak sobie uświadomią co #!$%@? to na płacz będzie już za późno
@introligat0r: na pewno mu ktoś pomagał,tak jak napisałem wyżej,taka chuda #!$%@? nie jest w stanie sama wszystkiego ogarnąć,podnieść zwłok,wyrzucić tak,że szukają już kilka dni a to wszystko w tak krótkim czasie,chyba 8 minut,poza tym te jego pozy,koszulki z rogami(sam mam behemotha koszulke i jakoś nie jem kotów) te wszystkie pozy i miny(czarne soczewki wow naprawde,szatan jak #!$%@?, to kim w takim razie jest Popek ? ich królem ?) to dla mnie
@Hamouma: Raczej zjeby z piwnicy naoglądały się seriali, jakiś Dexter, True Detective i myślą, że są zajebistymi detektywami. Doszli do wniosku, że to rytualna zbrodnia i znaleźli winnego, który wrzucił zdjęcie Warty, ulicy Mostowej, kościoła i jakiegoś muralu opatrzone cytatami jakiegoś #!$%@? rapera. A inne zjeby łykają to jak pelikany.
@Hamouma: To już się wyjaśniło? Jest gdzieś jakieś sensowne video podsumowanie, bo tylko kojarzę że było o tym głośno w mainstreamie ale brak Tv na szczęście trzymał mnie od tego z dala.