Wpis z mikrobloga

@jumbson: Pomyliłeś mnie z kimś kogo te minusy interesują. Musisz zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy. Jestem człowiekiem ogarniętym i rozumiem skąd te minusy. Ludzie są zazdrośni, że zarabiam miesięcznie więcej niż oni w rok. Wkurza ich to, że siedzą latami w domu a ja podróżują. W dodatku mam ciężki charakter ponieważ nie lizę dupy wszystkim dookoła aby dostać łapkę w górę. Dla mnie liczy się rodzina i przyjaciele a
  • Odpowiedz
@shogun1978: Twoim widać również skoro tak bardzo się nim inspirujesz i wtrącasz bezwartościowe informacje o swoim bogactwie, gdzie nikogo to nie interesuje. Wykop to miejsce gdzie przedsiębiorczość i własność jest zawsze doceniania, to nie zazdrość innych jest twoim problemem tylko twój brak kultury, wywyższanie się i lekceważenie ludzi.
  • Odpowiedz
@LCK91: Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze NIGDY się nie wywyższałem. Skromność jest moją cnotą. Nie można także napisać, że brak mi kultury. Gdybyś Ty był atakowany z każdej strony to z pewnością by Cię nerwy poniosły. Ja mimo wszystko staram się nie obrażać innych. Wyjątek stanowią sytuacje gdyż ktoś jest wulgarny wobec mnie. Chama należy traktować po chamsku ponieważ innego języka nie rozumie. Nie lekceważę też ludzi. Zauważ,
  • Odpowiedz
" Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze NIGDY się nie wywyższałem"

"Ludzie są zazdrośni, że zarabiam miesięcznie więcej niż oni w rok. Wkurza ich to, że siedzą latami w domu a ja podróżują."

"Napiszę Ci coś prywatnie ale nie wykorzystuj tego przeciwko mnie proszę."

Napiszę
  • Odpowiedz