Wpis z mikrobloga

@wetnosekoala: Najbardziej #!$%@? kontrargument we wszechświecie, godny najwyżej przedszkolaka - czyli, że jak nie umiem gotować, to nie może mi nic nie smakować? Skoro nie jestem pisarzem, to nie mogę ocenić nisko książki? Skoro nie potrafię zbudować samochodu od podstaw, to nie mogę stwierdzić, że mój rzęch jest do dupy? Skoro nie jestem grafikiem 3d, to nie mogę nazwać kiczem animacji 3d, przypominającej smoka z wiedźmina, a przypominam, że mamy rok
@wetnosekoala: no, jak się nie jest półmózgiem, to bez problemu można wejść w wykopalisko, napisać dziennie dwa śmieszne komentarze, dostać za nie po 200 plusów i tym sposobem mamy bordo za niecałe 5 minut dziennie. Ale dla kogoś takiego jak ty, odpowiadającego monosylabami i posługującego się ripostami na poziomie "zrób lepsze" to jest to niestety nieosiągalne i na zawsze pozostanie w sferze marzeń:(
@ryhu: Zgadzam się z tobą że to wygląda jak tandeta ale i tak poszedłbym na to dla ścieżki dźwiękowej i żeby zobaczyć jak ogólnie całość się prezentuje.
@Vilu: ja to tak w ogóle, to nawet nie wiem co to jest xD Ten czwarty film kinowy z rebuildów? Chyba nie, sądząc po 2.0? Jakiś remake serialu, czy ki diabeł?
@Vilu: czyli, że jakieś, z braku lepszego słowa - niekanoniczne - bzdury na motywach popularnych serii, żeby dać się ochlapać wodą i wytrząść na krześle? Fabułę jakąś toto ma mieć? No i skąd wiesz, że muzyka ma być dobra?