Wpis z mikrobloga

@ricardo_kaka: może ty coś piłeś? pewnie kakao... idź spać, jak nie potrafisz normalnie z ludźmi rozmawiać. Ps. Za komuny, której zapewne nie pamiętasz, bo nie byłeś jeszcze wtedy nawet błyskiem w oku swojego ojca, też było sporo takich właśnie "obywateli". Chętnych nowej, ludowej, sprawiedliwej społecznie władzy. Dobranoc.
@ricardo_kaka: no proszę cię, wklejasz tutaj wypowiedź pana, który wprawdzie, jak sam mówi - nie jest ekspertem od konstytucji, ale... coś tam coś tam. Poza tym co, jeden niekonstytucyjny trybunał przebudowywać tak, zeby powstał drugi, też niekonstytucyjny trybunał? Mamy wszyscy wierzyć, że ten nowy będzie lepszy i bardziej niezależny od tamtego? Nie, ja dziękuję za taką dyskusję :)
@Nabucho: Pośrednio przyrównujesz to co się teraz dzieje do komuny i deprecjonujesz moje zdanie przez rok urodzenia, wiec masz odpowiedz osoby, która z komuną walczyła w sumie najbardziej radykalnie jako "Solidarność Walcząca" i ma podobne zdanie jak ja :)
@ricardo_kaka: deprecjonuje twoje zdanie nie poprzez rok urodzenia, a dlatego, ze zamiast rozmawiać, wdajesz się w pyskówki w rodzaju "co ty, piłeś?". To, że Morawiecki walczył, nie świadczy jeszcze o niczym. Stalin też walczył z uciskiem (carskim). Z drugiej strony Michnik też walczył. Różni walczyli. Wiesz kto nie walczył? Kaczyński nie walczył.