Wpis z mikrobloga

Hej! Zyje! Mam tylko 10 minut ale pokrotce opowiem jak przebiega podroz:)

Sprzedaz wszystkiego co mam dala mi 600 zl. W czwartek o 14 bylem pod auchan we Wroclawiu zlapac stopa. Poznalem tam kolege, z ktorym podrozowalem az do ille we Francji. Zastanawialem sie nad wizyta w paryzu ale nikt tam nie zna Angielskiego. Poza tym podobno sa tam same #!$%@? i zlodzieje. Wiec wyruszylem w strone Calais na prom do anglii.

W kazdym razie piatek o 6 bylem juz pod dusseldorfem. trzecia podwozka mnie tam zabrala i to az z pod Zgorzelca. Potem bylo kiepsko- srednio 100-200 km dziennie. Polacy nie mieli problemu z podrzucaniem, inne nacje mialy to totalnie gdzies. W koncu musielismy zdecydowac sie na jazde pociagiem(oczywiscie na gape lub na bilet kredytowy jak kto woli). Do tego czasu podwozili nas sami polacy.

Za prom zaplacilem juz sam wkraczajac do angli z zajebista iloscia 8 funtow. Potem musialem sie wydostac z Dover(niestety na piechote i pod gorke a moj plecak wazyl kolo 40kg). Z tamtad zabral mnie rumunski kierowca ciezarowki az pod Londyn( chcialem gdzie indziej ale stwierdzilem ze to wykorzystam). Potem pilismy wodke a ja lekko #!$%@? poszedlem szukac pracy.

Ciekawa sprawa ze zajelo mi to cala godzine:D

Tak wiec pracuje na farmie psow wyscigowych i spie w mobilnym domu(cale szczescie bo jak spalem na plazy w Calais, rano moj namiot byl zamrozony). Zarcie w cenie pracy, nawet cukierki. Pracuje z samymi babami (18-21 l. :D). Babrze sie w psim gownie i szczynach, ale rowniez maluje. Oczywiscie za fajna kase.

Poki co musze zalatwic sobie nowy paszport w ambasadzie no i musze cos zarobic chociazby na nowy spiwor(mrozne noce pokazaly mi jak to wazne). Mam prace na razie na jeszcze dwa tygodnie. Posiedze tu pewnie z miesiac i w miedzy czasie popytam sie w porcie o prace(zeby doplynac do chin lub Ameryki pld.)

Jak bede mial wiecej czasu to zaczne pelniej opisywac jak bylo, co robilem i kogo poznalem:) No i wrzuce jakies foty

Na razie dostanie sie tutaj bylo zajebiscie proste:)

Ze zbiorki na konto dostalem 300 zl( tylko znowu sie jebnelem i dalem numer konta oszczednosciowego wiec nie moglem z tego korzystac)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia:)

#etanolpodrozuje
  • 69
  • Odpowiedz
@Strus: cytując etanola Chciałbym móc spożywać z umiarem parę razy do roku. Ale obawiam się, że już jigdy nie będę mógł pić, bo jak raz się napije to wrócę w ciąg.
  • Odpowiedz