Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Może mi ktoś pomóc wytłumaczyć fenomen facebooka w kwestii listy znajomych? Bo nagminnie widzę u siebie że mam na liście znajomych ludzi których wogóle #!$%@? nie znam i widzę ich pierwszy raz w życiu. Jestem na 100% pewien że nie akceptowałem żadnych zaproszeń od nieznajomych ludzi a mam ich na liście. niekiedy przypadki są skrajne, np. mam w znajomych muzułmankę z indonezji, choć nigdy #!$%@? nie byłem w żadnej indonezji i nie znam żadnej muzułmanki, nie mam żadnych wspólnych znajomych a jednak BANG siedzi z jakiegoś nieokreślonego powodu na mojej liście.

o co tu #!$%@? kaman?

#facebook #pytanie #internet
  • 4
@mrowkojad04: ani jedno ani drugie no dałbym sobie obciągnąć że ich nie akceptowałem. można jakoś sprawdzić kiedy zostalismy "znajomymi" z tymi osobami i na jakiej podstawie się to wogóle zawiązało? bo już n-ty raz nagminnie widzę to zjawisko, czasami mam wspólnych znajomych z tą osobą a czasami wogóle. #wtf :/
@mrowkojad04: też tak kiedyś miałem bo na początku fejsa grałem w #!$%@? gierki i tam trzeba było wysyłać zaproszenia (była jakaś dostępna lista e-mail) - do tej pory czasami wpadnie jakiś ciapaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)