Wpis z mikrobloga

@stevemaster: Kurczę, ciekawie to wygląda, jednak ja mam to do siebie, że znacznie bardziej wolę wybierać w underach, overy często mi nie wchodziły, dlatego z tych sześciu typów puściłbym dwa treble tak jak leci, po kolei ;) jestem letko pijany, także ma wypowiedź może nie mieć uzasadnienia :D w każdym bądź razie: niech piniondz będzie z nami! :)
@stevemaster: NCAAB nie weszło po dogrywce, także nie jestem zły, no i miałeś rację @Nixon92 z Pelicansami ;) w każdym bądź razie lekcja -> nie grać pod wpływem i robić to ciut ostrożniej, i może zacząć nie bać się overów? :D dziś pauza czy jednak nie poddajesz się po tej nocy, Steve? :)
@stevemaster No te over 35 punktów w pierwszej kwarcie po obu stronach były zabójcze no ale bywa, dla mnie to koniec bo jak mi bet zabrał bonus to już nie mam za co grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powodzenia w przyszłości i dzięki za typy! ;)
@stevemaster: @Nixon52:
LA Lakers - WAS Wizards / u211 < edit: niejaki 'ekspert' z portalu covers w sumie pisze, że dziś obydwie drużyny będą ostro #!$%@?ć i po analizie stawia na o203, trochę mi namącił we łbie teraz :D
DEN Nuggets - CHI Bulls / u205
IND Pacers - LA Clippers / o196,5 ?
MIL Bucks - SA Spurs /u197 ?

Tym razem nie puszczam wariata, czekam na Was :D