Wpis z mikrobloga

@imo0mfg: ja mam wrażenie że ona ledwo się zbiera, skrzynia za długa. Przy następnej okazji sprawdzę, ale boję się jej dawać w #!$%@?, trochę szkoda silnika xD w ciągu roku 3 d15b2/b7 poszły... 1.panewka 2.olej i upg 3.upg
@imo0mfg: mi wychodzi w trybie mieszanym 6,5 litra okolo. Tzn do miasta mam 14 km i troche po miescie.

Ja i tak wiecej niz 120 nie jeżdze, tak staram sie oscylować w granicach 90-110km na godzine, po miescie jak emeryt, max 50-60. tak do 2500max 300o obrotów, tyle wystarcza:)
@dzika_kaczka_bez_dzioba: dokladnie, dlatego z uwagi na to auto ze mna zostanie, musze niestety elektryke w nim ogarnac (nie dziala abs, wiekszosc podswietlen), blacharka, malowanie (wybrane elementy), tlumik (to juz za pare dni, caly bedzie wymieniony), podsufitke (moze masz namiar na jakiegos dobrego tapicera na slasku?), zawieszenie z tylu. jak sie z tym ogarne to moze za niecaly rok bede mial jeszcze honde legend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imo0mfg: Te podświetlenie to kwestia spalonych żarówek? U mnie blacha też nie jest idealna, ale tragedii niema, może za 2 lata jak bd gorzej to wstawię do blacharza albo kupie nowsza... Tlumnik mi też nawala, tak dziwnie cyka przy przyspieszaniu, (mam nadzieję że to Tlumnik) a katalizator wyciagales może? Do podsufitki ogarnij klej w spreju do podsufitek,mi też się odkleja i kumpel wczoraj polecał właśnie ten klej. Zawieszenie w tyłu myślę