Wpis z mikrobloga

@Lukasinho: a to nie kojarzę, choć w sumie wiele wykroili.. śmieszy mnie trochę, że są dwie linie łączące centrum sąsiednich miast - Zabrze i Bytom swoją drogą, 14 i T5, z czego 14 słabo atrakcyjna. kiedyś była chyba jeszcze 15, ale potem wraz z 240 zrobili z tego 280 i finalnie skrócili do Biskupic.. Z Gliwicami tez sumie mierne skomunikowanie, jedno 850 które za często nie jeździ, brak pociągu.
@Lukasinho: gorzej, jak jakaś awaria, raz chciałem wrócić piątka do Zabrza i się okazało ze do domu nie wrócę, bo tam gdzieś trakcja zerwana czy coś, a 14 dopiero za godzinę, bo przed chwila miała odjazd :/
@chrup: ja problemu nie mam, bo z helenki i rokity, a nawet ze stolar dojazd jest super do centrum Bytomia, tylko jest tendencja, że wszystkie busy w podobnym kierunku jadą wszystkie na raz (szczególnie z Bytomia w stronę Rokity)
@chrup: no kto wie, może zrobią z tego ŚKUPa pożytek i pozbierają dane przejazdów do kupy i znormalizują te przejazdy jakoś dla potrzeb pasażerów, ale to raczej marzenie ściętej głowy